Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ошибочка вышла (с)

Зелені депутати, члени комітету з питань освіти, вирішили затіяти флешмоб, щоб виправдати ганебну онлайн-школу від зеленої влади. А заодно якось підбадьорити cвій зелохторат, який все більш розуміє, що він накоїв рік тому.Інтернет радо відповів зустрічним флешмобом.

Віктор Треєгубов: Ще б пак вони захищають право на помилку! Воно їх до парламенту провело!Таня Адамс: «Я имею право на ошибку», подумал работник химпрома и на мешке с крысиным ядом написал «Сода пищевая»
«Я имею право на ошибку», подумал таксист и всосал поллитра водочки перед сменой.
«Я имею право на ошибку», подумал судья и невиновный сел на 15 лет.
«Я имею право на ошибку», подумал газовщик, и больше в этом доме никто не живёт.
«Я имею право на ошибку», подумала медсестра и вместо 5% глюкозы взяла 40%.
«Я имею право на ошибку», подумал реаниматолог и перепутал гипергликемию с эпилепсией.Alex Noinets: Ладно. Якщо серйозно, то про це право на помилку краще всього написав Клайв С. Льюіс. Він сказав, що всі ми хочемо милосердя, а не справедливості, бо розуміємо, на що ми заслуговуємо по справедливості. А діти не встигли накоїти стільки, скільки ми, тому вони між справедливістю та милосердям обирають справедливість.

Але проблема в тому, що ніхто з цих людей у футболках не знає про Льюіса нічого за межами льва, чаклунки та платяної шкапи, тому це знання їх не стосується.Tags: Дебилыблть
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →