Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ошибочка вышла (с)

Зелені депутати, члени комітету з питань освіти, вирішили затіяти флешмоб, щоб виправдати ганебну онлайн-школу від зеленої влади. А заодно якось підбадьорити cвій зелохторат, який все більш розуміє, що він накоїв рік тому.Інтернет радо відповів зустрічним флешмобом.

Віктор Треєгубов: Ще б пак вони захищають право на помилку! Воно їх до парламенту провело!Таня Адамс: «Я имею право на ошибку», подумал работник химпрома и на мешке с крысиным ядом написал «Сода пищевая»
«Я имею право на ошибку», подумал таксист и всосал поллитра водочки перед сменой.
«Я имею право на ошибку», подумал судья и невиновный сел на 15 лет.
«Я имею право на ошибку», подумал газовщик, и больше в этом доме никто не живёт.
«Я имею право на ошибку», подумала медсестра и вместо 5% глюкозы взяла 40%.
«Я имею право на ошибку», подумал реаниматолог и перепутал гипергликемию с эпилепсией.Alex Noinets: Ладно. Якщо серйозно, то про це право на помилку краще всього написав Клайв С. Льюіс. Він сказав, що всі ми хочемо милосердя, а не справедливості, бо розуміємо, на що ми заслуговуємо по справедливості. А діти не встигли накоїти стільки, скільки ми, тому вони між справедливістю та милосердям обирають справедливість.

Але проблема в тому, що ніхто з цих людей у футболках не знає про Льюіса нічого за межами льва, чаклунки та платяної шкапи, тому це знання їх не стосується.Tags: Дебилыблть
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal