Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Убитый Порошенком" брат Ермака не был "снайпером Айдара"

Ігор Лапін: Я, "Зола", командир штурмової роти батальойну "Айдар" періоду червень-листопад 2014р. Про нібито снайпинг Єрмака в Айдарі: - алібі йому зробив його кум "Кузя" (богдан коваль), який - НІКОЛИ тим більше в 2014му НЕ КОМАНДУВАВ ГРУПАМИ. З першого і до останнього слова публікація про Айдар і Єрмака- це повна брехня. (А прикриватись іменем добробату не западло для виродків). Єрмак НІКОЛИ не воював в Айдарі. Цей, бля, воєнний турист приїздив в гості (два рази). Перший раз - восени 2014року. Пару фоток і все. !!! ...
Отже Єрьома, ми з пацанами навідаємось до тебе. Розкажеш нам де ти воював в Айдарі, де жив, де спав, як і кудою лазив, хто тебе через міни водив??? ( ну ти ж бля "снайпєр не мєсний" ) Я не буду трандіти про Пєски і інші подвиги, але за Айдар "спрошу як з понімаючого"

Орест Каракевич: Значить так. Я лейтенант запасу Збройних Сил України. В Айдарі з червня 2014 до вересня 2015. Далі в 92 ОМБР. В Айдарі я пройшов шлях рядового, снайпера і так до замкомроти.
Батальйон Айдар був сформований 3-5 травня 2014 року!
Окремий привіт виданню The Бабель - ви помойка інформаційна, хоч факти перевіряйте, який "март 2014"!
Далі.
Денис Єрмак ніколи, ні разу не працював з нами! Ніяким ні снайпером, ні ніким іншим.
Те, що він з твоєю, Кузя, групою на ТЕСі фоткався, не дає тобі право приписувати його до реальних бойових хлопців з Айдару, які кров проливали! Може ви десь разом їздили, але якого дідька писати єрунду про завдання і снайперство в складі Айдару?!

Tags: Ермак, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment