Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Веселі яйця, або як саудіти рвуть расєю

Напевне всі чули, що ціна на нафту впала через те, що расєя відмовилась скорочувати видобуток нафти і тому саудіти збільшили свій видобуток та рекордно знизили ціну на свою більш якісну марку чорного золота.

А шо було потім? Потім був долар по 80 рублів в рашкє, та Хуйловське: «Памагі нам, Дональд» до президента Трампа, який мав стати переговорником між королем Саудівської Аравії та Хуйлушей. Трампу було дуже важливо досягти в цих переговорах перемоги, щоб під свої вибори отримати голоси нафтової галузі в США. І він включився.

Король Саудівської Аравії не дурний, і чітко зрозумів, що найбільш нужденними в цих переговорах є расєя та США. Тому він виторгував собі цілу купу плюшек в Трампа, а той дотиснув рашку, щоб вона погодилась на драконівські умови по зниженню видобутку. Хоча там і тиснути не було потреби, бо рашку була в тій стадії, коли «відсмокчу за єду».

А тепер найцікавіше!

1. Саудівська Аравія не просто воює з конкурентом на нафтовому ринку. Вона мститься Хуйлу за той треш, який він разом з Іраном влаштував в Сирії, а головне в Лівії.

2. Сауди вже відібрали в рашки жирний шмат клієнтів в Європі та Азії до кінця 2020 року. Тому розрив в бюджеті рашки не покриє зростання ціни на нафту.

3. В умовах скорочення попиту на світлі нафтопродукти (майже всюди карантини через COVID 19) ціна на нафту після угоди ОПЕК + навряд стрімко піде в гору, бо всі нафтосховища та танкери вже давно забиті нафтою по 5-10 баксів за барель, а бензин продавати нема кому.4. Рашка не може фізично знизити видобуток, бо їй тоді доведеться закривати свердловини. Але якщо вона їх закриє, то потім вже не відкриє, бо через санкції вона відрізана від технології по нафтовидобутку. Дурити ринок, та зливати надлишки в нафтосховища теж не вийде, бо вони забиті зіпсованою нафтою, яку рашка викачала з нафтопроводів ще в 2019 році. Плюс «Роснефть» та «Газпромнефть» ще до санкцій вклали цілу купу бабла в нові свердловини, і мають тримати високий видобуток мінімум до 2021 року, інакше – величезні збитки. Тому рашка буде банально маніпулювати із звітністю, допоки ОПЕК не впіймає її на брехні. А це вони зроблять дуже швидко, бо також читають звіти Goldman Sachs про наслідки скорочення видобутку для РФ.

А коли вже їх офіційно впіймають на брехні – пошлють в глибокий нокаут всю хуйлівську нафтову галузь. Ось так хитрозроблена рашка загнала себе в гухий кут: знизять видобуток – банкрути, не знизять – банкрути. І щоб цього не сталося, Хуйло має або піти з Сирії та Лівії, віддавши їх Туреччині та Саудівській Аравії, або піти з Донбасу, щоб зняли частину санкцій. Але мені здається, що Владімір знову вибере третій варіант – бомбіть Воронєж.

Denis PyatigoretsTags: Путлер, Фейл
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments