Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Enlarge your minister

Це - міністр юстицій України Денис Малюська. На порнхабі. Хто це зробив - дідько його знає. Але передісторія справи така.

Міністерство юстиції руками Малюськи викинуло Приватбанк із судової справи по самому ж Привату. Це та справа, де найчесніший суд у світі лупиться в ясна з Суркісами і аж свербить від бажання віддати їм 6,5 млрд грн з бюджету.

В ніч перед судом активісти Д7 пішли на сторінку ФБ Малюськи питати - як же так трапилось? Денис виявився феноменально тупим чортом генієм комунікації. Замість відповісти по суті питання, або просте "мені не повідомили, ща розберусь» - Денис в коментах обзивав Демсокиру наркоманами і радив йти на ПорнХаб.

Пішли на ПорнХаб, а там Малюська! Не знаємо хто це зробив, але передати гроші на рекламу можна тут.

І заодно можна запитати пана Малюську "як там результати суда?". Він закінчився вчора в цілковитій таємниці і з того часу Малюська мовчить, наче коломойського в рот набрав.

Tags: ДемСокира, Малюська, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments