Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Можно набігать і грабувати коровани

Коротше, дивіться. Є такий міністр юстиції Малюська, про нього сьогодні Швець писав.

Якщо коротко, то Малюська та його підлеглі з мін'юсту вирішили трошки вислужитись перед справжнім президентом країни і викинути з надважливої судової справи по Приватбанку… представників Приватбанку!

Державний виконавець Кравчук, який підпорядковується мінїюсту Малюськи, банально діє в інтересах Суркісів (читай – і Коломойського): він подає апеляцію по справі так, щоб Приватбанк не міг до неї доєднатися. Тобто людина, яка підпорядковується мін'юсту, робить так, щоб у справі Привату в суді тихенько порішати наодинці без самого Привату! У суді до речі із суддею Підпалим, який місяць тому геть незаконно, але так само тихо відкинув тим самим Суркісам мільярд наших грошей! І тепер, от завтра зранку, хоче знову відкинути їм вже 6,5 мільярдів гривень. Ну хіба не котики?!..

Без Малюськи та його мін'юсту зробити таке було б неможливо, а тепер можливо. І я б хотіла, щоб ви всі знали нашого маленького героя. Його багато за що треба знати. Не тільки за підігравання Суркісам-Коломойським, але й, наприклад, за кришування його підопічного афериста Рувіна, «головного експерта країни», про якого на плівках з кабінету Труби було сказано що він «нужную экспертизу сделает».

Давайте передамо йому привіт всі разом, як сьогодні зранку передавали привіт людині-принтеру Полякову. Спитаємо Малюську як так сталося що завтра із вірогідністю у 99% Суркіси у суді з його представником отримають 6,5 мільярди гривень, які їм не належать.

Сторінка міністра юстиції Малюськи (на фото, до речі, він, ні, не жарт), коментарі відкриті.

Його заступник, те ж саме.

Не стримуйте себе у красномовності, але шануйте Карний Кодес.

Тетяна Локацька, ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Малюська, Политика
Subscribe

 • Досить, бляха, скиглити.

  Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте самі. Я чудово пам‘ятаю, як десять років тому на 9 травня все Запоріжжя було завішане…

 • Рекурсивная благотворительность Ахметова

  видео на фейсбук Anton Shvets: Ринат Леонидович, произошла трагическая ошибка, ваши подчиненные вас набеали. И с видеотчетом тоже.

 • Комунізм викликає рак економіки

  8 травня 1945 року завершилася 2 Світова війна у Європі. Винуватця, тобто Німеччину, було окуповано 4 країнами. Три західні країни окупували захід і…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments