Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Звіт за березень

Alex Noinets: У нас є погана звичка казати, що ми - єдина партія, яка відкрито звітує. Це не так. Кожна партія відкрито звітує своїм донаторам. Просто не у всіх партій стільки донаторів, як у нашої. Більшості партій достатньо звітувати одній людині.Привіт, на зв’язку “Демократична Сокира” і це міні-звіт про те, чим займається партія під час карантину. Ми чудово розуміємо, що криза, спричинена пандемією коронавірусу – це теж можливості, а не лише сльози, розпач та паніка. Ми працюємо, як і працювали (просто тримаємо дистанцію), і зараз розповімо, що у нас коїться.

1. Ми завершили крутезний проєкт Антона Колумбета “Свій до свого по своє”, який мав об'єднати усіх хороших людей в мережу хороших людей, які надають послуги і користуються послугами. Проект завершився переходом на інший рівень продуктивної співпраці. Вже сьогодні про це розкажемо детально.

2. Триває боротьба з Коломойським в рамках проєкту #make_kolomoyskyi_poor_again. Ми всі допомагаємо активістам зі США писати листи до американських законотворців, щоб і там кошмарити Ігоря Валерійович, а також готуємось до поїздки, яка була скасована карантином.

3. Тиснемо на депутатів, які намагаються правками загальмувати прийняття “антиколомойського закону” і на догоду тій же бородатій бабці, роблять усе щоб загнати країну в яму дефолту.

4. Кілька місяців тому нашого спікера з юридичних питань Тараса Котова незаконно не допустили до конкурсу в громадську раду при АРМА. Він пішов у суд, який вже відкрив провадження в адміністративній справі. І скоро про це будуть новини.

5. Можливо ви вже й забули, що у нас за новим законом суттєво виросли внески на місцевих виборах, так, щоб стати кандидатом в мери Києва, треба було сплатити застави 4 млн грн. Так от, ми готуємося до оскарження розміру цих скажених внесків.

6. Ще наприкінці березня ми приготували кілька сотень санітайзерів по 0,5 л. І зараз завершуємо їх розвезення по районах Києва, до того ж розповсюджуємо наші інформаційні плакати.

7. Триває комунікація в рамках антикорупційних проектів проти Ігоря Коломойського (kolomoyskyi.demsokyra.org для англомовної аудиторії та kolomoisky.info для україномовної аудиторії).

8. Наші осередки включились в боротьбу з коронавірусом. У Сумах – активісти створили чат для підвозу медиків, у Львові – чат для координації медиків, Харків – збирає гроші на захист для медиків. Кожен осередок вносить свою частку в боротьбі з хворобою. І про це згодом буде окремий пост.

9. Ми готуємося оскаржувати нові обмеження свобод, які під прикриттям карантину ввела влада. Наразі, в додатку триває голосування на цю тему і якщо ви вирішите, що ми маємо боротися проти цього, то ми вже знаємо з чого почати. Нагадаю - кожен з вас може впливати на рішення партії по всім важливим питанням через голосування в додатку. Якщо ще не встановили, то ось Android, а ось iOS.

10. Готується програма з наркополітики.

11. … та програма з освіти та інклюзивності.

12. Завершуємо звіт про зроблену роботу та витрачені кошти за березень.

13. Невдовзі запустимо нову сторінку для донату. Тепер можна буде допомагати нам та підтримувати окремі проекти. По суті, це буде цілий окремий сайт, що стосуватиметься фінансової складової діяльності “ДемСокири”.

14. Готуємо можливість донату на антикорупційну діяльність нашими прихильниками з інших країн.

15. Само собою, триває робота над звітом у НАЗК.

16. Пишемо гранти з антикорупційної діяльності.

17. Зовсім скоро ми запустимо нову систему звітності для наших донорів.

18. Зміни торкнуться і СОКИРА ШОУ. Трішки змінюємо формат, дещо забираємо, дещо додаємо. Але переконані – вам сподобається.

19. На підході два нових блоги Віктора Трегубова.

20. Проводимо аналіз ефективності наших інструментів в умовах карантину.

21. Працюємо над безпекою в партії. Різною безпекою.

22. Оновлюємо наш додаток, тепер там буде доступний регулярний донат.

23. Ремонтуємо наш рідний мікроавтобус. Він багато пережив і трішки стомився.

24. Повним ходом триває оновлення додаткового функціоналу на сайті. Ми додаємо фото- та відеогалерею.

25. … а ще розділ про біографії наших радників та спікерів.

26. Розробляємо внутрішню “демсокирівську” Вікіпедію, тобто Сокиропедію

27. На підході новий мерч, зокрема і маски. Ми готуємо акції та знижки – пильнуйте, про все повідомимо.

28. А ще збільшуємо кількість осередків в регіонах. Зараз ми маємо три нових осередки, ми працюємо настільки швидко і продуктивно, що поки ви читали цей текст, ми відкрили новий осередок. Стежте за дописами на партійній сторінці. Про це ми теж обов'язково відзвітуємо.

БОНУС! – ми готуємо дуже цікавий мітинг в умовах карантину. Але подробиць розкривати поки не можемо та й не будемо.

Keep in touch, друзі. Ми працюємо для вас. А підтримати улюблену “Демократичну Сокиру” ви завжди можете за цим посиланням.

Tags: #make_kolomoyskyi_poor_again, ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment