Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як Коломоськи блокують закон про банки

Парад планет – рідкісне астрономічне явище. Парад довбойообів – стабільне явище Верховної Ради України.

Станом на зараз кількість правок до “антиколомойського” закону сягнула 16 000 і продовжує рости.

Наразі вже 58 країн подали заявку на участь в програмі допомоги від МВФ. Це історичний максимум для МВФ. Всі хочуть в кредитне рабство, всі ж дурні, і лише Коломойський, Дубінський, Бужанський, Василевська-Смаглюк і Антон Поляков рятують Україну від цієї важкої долі.

16 000 – це абсолютний рекорд за всю історію українського парламентаризму. На другому місці Проект Виборчого кодексу України із жалюгідними 4 568 правками.

Серед лідерів за кількістю правок Антон Поляков – депутат, якого виключили з фракції “Слуга народу”. Його результат – 6 000 правок. Справжній турборежим.

На другому місці – членкиня фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк, колишня журналістка “1+1”. Відзначилась, заявивши про те, що коронавірус – маркетиговий хід, а Андрій Портнов допомагає владі “відновлювати справедливість”. Її результат – 1 500 правок.

Запам’ятайте, дітки, цих депутатів. Саме вони тягнуть Україну на дно.

Усі лікарі наполегливо рекомендують не торкатись обличчя. Вибачте, але ми не можемо. Читати ці новини без фейспалмів дуже важко.

Лайк-репост, зробимо цих людей відомими.

Демократична СокираTags: ДемСокира, Коломойский
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments