Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кіно і реальність

Уряд офіційно визнав погіршення економічної ситуації. Про +40% ВВП вже ніхто і не згадує. Буде повний «мінус».Згідно з новим прогнозом уряду на 2020 рік:
- інфляція зросте на 60-70% порівняно з попереднім прогнозом, тобто з 5.5% до 8.7%.
- долар за цими ж даними буде не менше 29.5.
- середні зарплати знизяться, а безробіття зросте.

Це лише найоптимістичніші і навіть малореальні прогнози. Провідні економісти говорять про долар по 30-32 у разі кредитування від МВФ та завершення карантину за місяць-півтора. І більше 35 гривень за долар у разі продовження теперішнього стану.

Це є реальна ситуація в країні. Брехня про 40% ВВП, зарплати по 4,000€, інвестиції провалилась. Прийшла жорстка реальність в яку кинула країну бездарна політика влади.Андрій Смолій

Зелебобіки вже не співають осанну найвеличнішому, а дружно повторюють хуйню, що «наш Порошенко» теж не дав би собі ради з вірусом. Просто у цих рибок гуппі не тримаються в пам‘яті навіть події 2014, коли Турчинов і Яценюк (а трошки пізніше - Порошенко) долали кризу набагато гострішу, ніж нинішня. І впоралися. І парламент не тікав від прийняття доленосних ініційованих урядом і президентом законів (навіть якщо вони не подобалися олігархам). І перезапустили економіку. І реформи проводили. А Порох зумів дипломатично-оборонними зусиллями ще й ворога зупинити і чимало окупованих земель повернути.

Karl Volokh

Tags: Зеленский, Политика, Порошенко, Экономика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 33 comments