Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Палаючі поля в Європі, кінець березняЯ повірю в те, що в Україні щось принципово змінюється "знизу", коли навесні відкрию мапу пожеж - та наша країна не буде виділятися на фоні всієї Європи (окрім хіба Білорусі та європейської частини Росії) за кількістю червоних точок.

Кожної весни, в кожному регіоні України знаходяться десятки, сотні, тисячі кугутів, які палять траву. Гинуть тварини, гинуть рослини, люди всім цим дихають - і їм теж краще не стає (мені вночі віє запахом багаття на високому поверху будинку в Києві). Часто вже горять хати.

Чому ж вони це роблять?

Бо це прикольно, і їхні кугути-батьки, а до того їхні кугути-діди завше так робили і казали, що так родить краще. Приблизно з часів трипільскої культури та підсічно-вогневого землеробства.

Те, що світ зробив з тих пір декілька кроків уперед та винайшов колесо, джаз, Теслу та кондом, яким їх батьки, на жаль, не скористалися, до них не доходить. Ми. Завше. Так. Робили.

Все.

І тут або робити розширену просвітницьку кампанію в селі, або просто били заступом по кугутській харі в рамках біхевіористського негативного підтвердження.

Але щось робити треба.

Victor Tregubov

Tags: Дебилыблть
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments