Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Палаючі поля в Європі, кінець березняЯ повірю в те, що в Україні щось принципово змінюється "знизу", коли навесні відкрию мапу пожеж - та наша країна не буде виділятися на фоні всієї Європи (окрім хіба Білорусі та європейської частини Росії) за кількістю червоних точок.

Кожної весни, в кожному регіоні України знаходяться десятки, сотні, тисячі кугутів, які палять траву. Гинуть тварини, гинуть рослини, люди всім цим дихають - і їм теж краще не стає (мені вночі віє запахом багаття на високому поверху будинку в Києві). Часто вже горять хати.

Чому ж вони це роблять?

Бо це прикольно, і їхні кугути-батьки, а до того їхні кугути-діди завше так робили і казали, що так родить краще. Приблизно з часів трипільскої культури та підсічно-вогневого землеробства.

Те, що світ зробив з тих пір декілька кроків уперед та винайшов колесо, джаз, Теслу та кондом, яким їх батьки, на жаль, не скористалися, до них не доходить. Ми. Завше. Так. Робили.

Все.

І тут або робити розширену просвітницьку кампанію в селі, або просто били заступом по кугутській харі в рамках біхевіористського негативного підтвердження.

Але щось робити треба.

Victor Tregubov

Tags: Дебилыблть
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments