Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Політична партія «Демократична Сокира» запрошує до спільної боротьби з зомбі-апокаліпсисом!

Перед країною і її громадянами постала нелегка задача: відмовитися від комфорту, обмежити своє соціальне життя, дотримуватися суворих правил, познайомитися з дружиною на третьому році спільного проживання. А ще осягнути неготовність державних апаратів виконувати свої прямі функції, повний хаос з впровадженням карантинного режиму і головне – відсутність можливості отримати ті послуги, які роблять життя в період становлення диктатури бодай трохи приємнішим.

Саме в такі моменти прокидається свідомість українського народу, який бажає допомогти неньці та один одному і заодно заробити на ближньому.

Йдучи на зустріч побажанням дрібної буржуазії, ваша улюблена партія запускає соціально-економічний проєкт «Свій до Свого по Своє»!

Все елементарно і просто. Ви можете надати якусь послугу в домашніх умовах або на виїзді? Ми допоможемо вам знайти спраглого ваших послуг клієнта, налаштувати з ним зв'язок, а по тому настає мир, злагода і повний праволібералізм. Ваша вантажна Газєлька, пєрфоратор з уровнєм, манікюрний набір та вміння мити вікна нарешті перетворюються в цінний ресурс в умовах неофеодалізму!

Повторюємо ще раз і стисло: ви заявляєте про свої вміння і можливості, а ми допомагаємо вам шукати користувачів на ці вміння і можливості.

Для початку заповніть анкету за цим посиланням ті, хто готовий надавати послуги. Там потрібно залишити свою контактну інформацію та зазначити послугу, яку ви можете надавати. Якщо такої немає в нашому переліку, її можна дописати самостійно.

Отримавши від вас інформацію, ми створимо базу, проаналізуємо і перейдемо до другого етапу – пошук тих, хто потребує тих чи інших ваших послуг. Та налаштування зв'язку між вами.

Наступним етапом, ми плануємо лише спостерігати як всі довкола стають щасливішими, бо одні можуть отримати послугу, а інші заробити трішки грошенят. І це все між своїми, майже рідними, праволіберальними людьми.

Спрямуємо фінансові потоки один до одного або загинемо в боротьбі за них!

Tags: ДемСокира
Subscribe

 • Общество альтернативно пирамидальных

  Конспирология опасна отнюдь не верой во всякую дичь. Все сложнее. Знаете в чем настоящая проблема людей с конспирологическим мышлением? Совсем не…

 • Новости ИТ

  видео на ютуб Добрый день, мои дорогие! Сегодня в новостях: - GitLab оценили в 15 миллиардов долларов - Зарплаты украинских…

 • Китайское не ломается

  Китайский электромобиль и смартфон Сяоми, в отличии от Айфона не был взломан на соревнованиях по кибер безопасности (на Tianfu Cup 2021 в Китае —…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments