Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я хочу, чтоб президент жил, как учитель, а учитель, как президент! (c)

Роман Доник: Ну что, поздравляю нас всех. Программа "помоги себе сам" стартовала. Слуги народа уже начали стаскивать ресурсы для себя. Остатки от нихуя поделят между нами.Джон Сміт: “Особи, щодо яких здійснюється державна охорона” будуть мати власні VIP-палати, в яких їх будуть рятувати від вірусу VIP-лікарі. Але найцинічніше: місце під свою VIP-медицину вони забрали у дітей.Це в кіно він їздив на велосипеді. В реальності "зробимо їх разом" закінчилося приходом до влади покидьків і тварин.

Цей наказ показує, що вони навіть не збиралися рятувати людей. Вони планували продати маски, прібарахліться і драпонути на кращі землі. Просто непередбачувано вийшло, що кордони перекриті - довелося розгортати власне медичне забезпечення на базі медицини для бидла.
А люди для них це - "тупа біомаса". Батько бубочки відкрито це сказав. Тупа біомаса і її діти має здохнути і звільнити місце для них.
Це і буде "перемогою нових облич".Alex Noinets: Здається, це буде перший бунт, який почнеться зі штурму лікарень.

Tags: Зеленский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments