Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Отже, любі, почнемо з хороших новинВерховна Рада пішла на карантин. Вчора, пізно ввечері наші активісти розійшлись додому після суду у справі Приватбанку. А вже сьогодні, о 7:00 вони стояли під Верховною Радою. Але не лише наші активісти там були, що не може нас не тішити.

Кілька днів поспіль ми та ще багато абсолютно різних політичних сил вимагали забрати в депутатів кнопки. Тобто призупинити роботу парламенту у частині голосувань. Був великий ризик, що на тлі заборони масових зібрань та зупинки транспортних сполучень різного рівня, влада спробує проголосувати свої найбільш мерзенні та збочені рішення. Наприклад, закон про вибори на Донбасі або про призначення якогось чорта чи чортиці на високу державну посаду. Чи навіть залізти своїми лапами у закон про мову. Коли населення різко стає обмеженим у пересуванні, владі найлегше зробити зраду тишком-нишком. Пригадайте, коли останній раз зупиняли метро, як мінімум.

АЛЕ. Все ж частина наших побоювань справдилась, і ми переходимо до поганих новин.

По-перше, Верховна Рада призначила Генеральним прокурором Ірину Венедиктову. Непрофесійну людину, що провалила конкурс на посаду судді Верховного суду. До цього Венедиктова тимчасового керувала ДБР, а ще до того була депутаткою від “Слуги народу”. Що ж, Рябошапка був “на 100% людина президента”, Венедиктова буде на 50% людина Зеленського, на 50% людина Портнова. На жаль, з цим призначенням не можемо вас привітати.

Як і з призначенням Ігоря Петрашка на посаду міністра економіки. Це по-друге. Хто такий Петрашко? Це людина одного з найбільших землевласників в Україні олігарха Олега Бахматюка. Хто такий Бахматюк? Як мінімум, це людина, що перебуває у міжнародному розшуку, та винна нашій державі майже 30 мільярдів гривень. “Жодних людей олігархів у владі” - говорив нам Зеленський перед виборами. Ага.

Зрештою, найгірші побоювання так і залишились побоюваннями. Україна отримала ще двох пройдисвітів у владі. Але двома більше, двома менше… І не таких зносили. Радимо всім вам бути пильними - влада ще спробує використати карантин не в нашу користь.

Відзначимо також підтримку Радою закону “Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів про підтримку платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання COVID-19”. Його мета - не дати бізнесу банально померти за час карантину. Тут можемо стримано похвалити депутатів.

Звіт завершено. Дякуємо всім за підтримку - і нашим прихильникам, і іншим політичних силам та організаціям, які рано-вранці вийшли під Раду. Ви - монстри в найкращому сенсі. Сьогодні ми могли багато що втратити, але не втратили завдяки звичайним небайдужим українцям.

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments