Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Єрмака - у Сибір

Вміє нинішня влада мотивувати людей виходити на вулиці. Тут можемо лише похвалити - так чітко та регулярно напрошуватись на багатотисячні марші у себе під вікнами можуть лише професіонали. Ну або повні телепні.Сьогодні ми вийшли на Марш патріотів до Дня Добровольця. Ні карантини, ніщо не стало нам на заваді. Віддати честь тим, хто першим кинувся захищати Україну від російських загарбників, зібралось чимало людей. Мабуть, десь так 197 чи 198 та помножити на кілька десятків колон, що крокували сьогодні центром Києва.

День добровольця був не єдиним приводом сьогодні зібратись. Вчора Офіс Президента, а точніше його керівник Андрій Єрмак, по суті, легалізував бойовиків Л/ДНР у Тристоронній контактній групі. Вибачте, але не так ми уявляли дії влади напередодні Дня українського добровольця.

Через це, власне, у колонах звідусіль лунали “найкращі” побажання для Єрмака, найлагідніше з яких було пропозицією самому поїхати в Ростов і там залишитись. Те саме стосувалось і президента Зеленського. Гадаємо, спеціально для них могли б тимчасово відкрити кордони.А якщо говорити серйозно, то в нас є дві головні вимоги:
1) відправити у відставку Андрія Єрмака та не відходячи від каси взяти його під арешт за підозрою у державній зраді;
2) відправити в карантин Верховну Раду України на тлі інформації про голосування за зміни в законі про вибори щодо волевиявлення на Донбасі. “Зелені кнопки” можуть проголосувати що завгодно. Треба не дати їм цього зробити.

Ми дякуємо кожному, хто сьогодні прийшов. Приходьте також ввечері під стадіон ЦСКА. Повторимо вимоги, якщо не дійшло з першого разу. Буде весело. І не так чемно. Беріть друзів та злість. Побачимось.

Ваша Партія.Tags: ДемСокира
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments