Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Когда начал предвыборную кампанию сразу с козырей :)Міністерству фінансів доручено призупинити збір податків з деяких фізичних і юридичних осіб, постраждалих від коронавіруса, без справляння наступних неустойок. Ця міра, як наголошується, забезпечить економіці додаткову ліквідність на суму більше $200 мільярдів.

Президент закликав конгрес «негайно запровадити послаблення в частині оподаткування на заробітну плату». Він також оголосив, що найближчим часом ухвалить надзвичайні заходи для надання фінансової допомоги працівникам, які хворі, які перебувають у карантині або доглядають за іншими через коронавірус.

Американський президент також повідомив, що має намір доручити Управлінню у справах малого бізнесу (SBA) «використовувати наявні повноваження для надання капіталу і ліквідності фірмам, постраждалим від коронавіруса». Управління буде виділяти дешеві кредити компаніям постраждалих галузей. Також Трамп збирається звернутися до конгресу з проханням збільшити фінансування програми кредитування SBA на додаткові $50 мільярдів.

источник

Tags: Коронавирус, Трамп
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments

Recent Posts from This Journal