Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нацкорпус звинуватив Сивохо у держзраді та подав заяву до СБУ

Про це інформує пресслужба Нацкорпусу.

"Національний Корпус направив до Служби безпеки України повідомлення про вчинення державної зради радником секретаря РНБО Сергієм Сивохою, який 12 березня ініціював у Києві захід під назвою "Національна платформа примирення і єдності". Як стало відомо, мета вищезгаданого заходу – "порозуміння з другою стороною громадянського конфлікту на Донбасі", - йдеться у повідомленні.

У Нацкорпусі вважають, що подібне формулювання є не лише помилковим, але й має ознаки складу злочину. Відповідно до закону, окремі райони Донецької та Луганської областей є "тимчасово окупованою територією України, в межах якої збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль". У зв’язку із цим будь-які спроби "налагодження діалогу" з представниками окупаційних адміністрацій та особами, які сприяють незаконній окупації території України, є державною зрадою та посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України" відповідно до ст. 110, 111 КК України.

"Вважаємо, що у діях гр. Сивохи С.А. та інших невідомих осіб, які організували масовий захід під назвою "Національна платформа примирення і єдності", наявний склад злочину, передбачений вищевказаними статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, вважаємо, що гр. Сивохо С.А. та інші особи в період збройного конфлікту між Україною та Російською Федерацією надали іноземній державі (Російській Федерації) допомогу в проведенні підривної діяльності проти України", – йдеться у документі. "Проведення "платформ примирення" в умовах окупації частини території України позбавляє можливості відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету України, а отже – сприяє протиправним діям Російської Федерації".

Також стало відомо, що Секретар РНБО Олексій Данілов відхрестився від Сергія Сивохо. Правда забув пояснити, хто фінансує його діяльність і створення "платформ примирення".Tags: Сивохо, Фубля
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments