Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зелені діють за рецептами банди Януковича

Тому скінчать так само, у Ростові.Заборона зібрань, при тому що не закрите метро (півтора мільйони пасажирів щодня) і навіть ніякої дезинфекції не проводиться - це не карантин, а намагання уникнути протестів, в той час як Зеленський і Єрмак здають Україну агресору.

Нагадаю, 14 березня відбудеться Марш патріотів до Дня українського добровольця. Нас має бути багато, і ми маємо показати владі, що не можна просто прийти й знищити те, за що помирали українці. Ми передамо вимоги щодо недопущення капітуляції Президенту України, Кабінету Міністрів України та Верховній Раді Україні. Наш ворог це РФ, але посіпаки РФ засіли і в урядовому кварталі. Неможливо боротися з одним, не помічаючи іншого та навпаки.

Наразі ситуація така: буде два марші.

Перший - збір об 11:00 на Михайлівській площі, звідти марш до урядового кварталу.

Другий - збір з 18:00 до 19:00 біля стадіону ЦСКА (район метро Вокзальна, поблизу Міністерства оборони). Організовує Рух ветеранів України і Ветеранське братерство. З ЦСКА йдемо маршем до посольства Росії.

Організатори обох акцій находяться у координації, розбіжностей немає. Ми приймаємо участь у обох акціях, і вам бажано відвідати дві.

Бажано вдягнути маску чи респіратор. Якщо у вас є якісь симптоми нежиті або ГРВІ - не приходьте.

Tags: ДемСокира, Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments