Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я устал, я Вакарчук

Ничто не предвещало беды. Ну, кроме порохоботов, но кто их слушает, хоспади. Что они могут понимать в тонкой и ранимой душе певца ртом, который просто хотел перестать стрелять спасти Украину, поэтому и пошёл в политику?А тепер для всіх виборців партії "Голос" прозвучить пісня гурту "Океан Ельзи" - Сосни.

Охвіційна заява партії Голоc:
"Зливко Вакарчук здався без бою, бо майже через рік дійшло, що це не його війна, відпустіть. Працюємо над вибором зміни назви партії".

А насправді, як би не подавали цю інформацію - це зрада. Зрада, в першу чергу, свого виборця. Якому підсунули картинку, поманили "новим чесним" обличчям, Стенфордом, але менше, ніж за рік невиразності та посередності подали інших вміст.

Зрада партійців. Спустити, менше ніж за рік рейтинг в унітаз і, замість того, щоб працювати над відновленням хоча б якоїсь довіри, боягузливо втекти. І що тепер робити із назвою, придуманою персонально під Вакарчука? )))

Зрада інших депутатів. Не тільки колег по Голосу. Вони переважно розумні, розгребуться. Але, так співпало хронологічно (чи не співпало?), що втік після першого ж наїзду гниди-Портнова. Цим підтвердив, визнав, розплакався?

Зрадив державу. Лідер, який бере на себе роль арбітра над двома сторонами, вигадує "надпозицію" і вже невдовзі дискредитує своєю втечею саму ідею змін для цієї держави.

Хоча... хіба вперше від нього чекати зради за спиною?

Taras Hryvul

Tags: А я предупреждал, Вакарчук, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments