Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

На Майдані Незалежності встановили бетонні підсніжники

Скульптури встановили на клумбі, де в минулому році була фотозона "I love Kyiv" - літери пошкодили невстановлені вандали."Ми даруємо нову фотозону всім киянкам і гостям столиці до свята весни - 8 березня", - розповіли виданню "Сьогодні" в КП по утриманню зелених насаджень Шевченківського району (Київзеленбуд).

Підходи до фотозони планують вимостити мармуровою крихтою, а перед самими скульптурами хочуть висадити тюльпани і гіацинти, якщо "це буде вписуватися в загальну композицію".

джерело

Я згоден з оцінками, що ця бетонна інсталяція - несмак епохи хрущовського індустріалізму. Але чого чекати від Київзеленбуду, у якого в дворах лебеді з покришок?.. Він відповідає смаку середнього українця, який дивиться "Вечірній квартал" і "Сватів". Так що тут все гармонійно, погодьтесь.

А от тисяча постів критиків з претензією на смак і культуру, з заголовком "На Майдані Незалежності встановили бетонні проліски" - це трохи смішно :)

Бо виявляється, що наші високодуховні знавці української культури плутають проліски і підсніжники.Так, це зовсім різні квіти :) І якщо вже зайшла мова про ботаніку, про мову і любов до рідного краю - рекомендую підписатися на Ярослава Козака, що організовує регулярні подорожі Україною з клубом "Добре поїхали". Заодно і проліски пошукаєте.

Ні, не реклама, просто рекомендація. Я років три тому, коли ще був блогером, їздив з Ярославом у подорож на рівненщину і був у захваті від організації і продуманості екскурсії.

Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Аневризма хрущёвки

  Мы сделаем тебе балкон, чтобы ты мог выходить на балкон, когда ты на балконе.

 • Кленовый сироп полезен для мозга

  Канадцы: Канаде с помощью индийского правительства удалось закупить два миллиона вакцин COVISHIELD, и уже в среду в страну приедет первая партия…

 • Любите ли вы тесты как их люблю я?

  Я вообще обожаю тесты типа "Какой ты топинамбур из сериала "Рождённая революцией"?". Но иногда встречаются подлинные шедевры... Александр…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments