Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

На Майдані Незалежності встановили бетонні підсніжники

Скульптури встановили на клумбі, де в минулому році була фотозона "I love Kyiv" - літери пошкодили невстановлені вандали."Ми даруємо нову фотозону всім киянкам і гостям столиці до свята весни - 8 березня", - розповіли виданню "Сьогодні" в КП по утриманню зелених насаджень Шевченківського району (Київзеленбуд).

Підходи до фотозони планують вимостити мармуровою крихтою, а перед самими скульптурами хочуть висадити тюльпани і гіацинти, якщо "це буде вписуватися в загальну композицію".

джерело

Я згоден з оцінками, що ця бетонна інсталяція - несмак епохи хрущовського індустріалізму. Але чого чекати від Київзеленбуду, у якого в дворах лебеді з покришок?.. Він відповідає смаку середнього українця, який дивиться "Вечірній квартал" і "Сватів". Так що тут все гармонійно, погодьтесь.

А от тисяча постів критиків з претензією на смак і культуру, з заголовком "На Майдані Незалежності встановили бетонні проліски" - це трохи смішно :)

Бо виявляється, що наші високодуховні знавці української культури плутають проліски і підсніжники.Так, це зовсім різні квіти :) І якщо вже зайшла мова про ботаніку, про мову і любов до рідного краю - рекомендую підписатися на Ярослава Козака, що організовує регулярні подорожі Україною з клубом "Добре поїхали". Заодно і проліски пошукаєте.

Ні, не реклама, просто рекомендація. Я років три тому, коли ще був блогером, їздив з Ярославом у подорож на рівненщину і був у захваті від організації і продуманості екскурсії.

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments