Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Індексації пенсій не буде

Хто хотів індексацію - треба було голосувати за "бариг". В тих все працювало, як годинник.Проблема в тому, що Гончарук хоча і юрист, але мабуть не знає закони України, так як в останньому абзаці частині четвертої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" чітко вказано, що:
"Органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим - третім цієї частини, на найбільш вигідних умовах. Порядок такого перерахунку пенсії встановлюється правлінням Пенсійного фонду за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері соціального захисту населення."
...
Да, і Пенсійний фонд України вже давно заявив, що готовий до індексації і чекає лише рішення Уряду.
"Повинно бути відповідне розпорядження Кабміну стосовно цього, але його досі немає. ПФ вже подав всі розрахунки з Мінсоцполітики і воно повинно підготувати відповідний проект урядової постанови, в якому будуть прописані терміни і порядок перерахунку", — повідомила прес-секретар Пенсійного фонду Ганна Швець.

Володимир Компанієць

Tags: Гончарук, Зеленский, Фейл
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments