Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Беріть з собою поганий настрій і водяні пістолети

Привіт, друзі. Є тема для розмови. Ця тема – зброя.

Прямо сьогодні пройде засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, який буде розглядати цим же комітетом створений законопроект «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї». Це жахливий законопроект. Цей законопроект не може і не має права бути погодженим.

Заборона носіння зброї. Фактична заборона на самозахист. Ножі, що прирівняні до пістолетів. Феєрверки та фаєри, що прирівняні до ЗРК «Бук». Заборона обігу запчастин до військової зброї (привіт волонтерам). Різке ускладнення правил отримання дозволу на нарізну зброю. І так далі, і тому подібне. Люди в погонах писали цей законопроект, вочевидь розуміючи, що він не тільки не знищує, а і різко збільшує корупцію у сфері зброї. А отже, дає їм можливість ще трохи підзаробити.

Наші представники йдуть на засідання комітету із вимогою не приймати цей законопроект, а прийняти в цілому більш адекватний законопроект 1222. А ви, якщо у вас буде вільний час, зможете підтримати їх під стінами комітету.

Сьогодні, 2 березня, з 15:00 до 17:00, м. Київ, вул. Садова, 3а (неподалік Маріїнського парку та готелю «Київ»).

Там і побачимось.

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments