Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ось ваші "тітушки"Перші камені полетіли в автобуси ще на під'їзді до Нових Санжар, у селі Руденківка. Натовп намагався зупинити колону на залізничному переїзді за 7 км від санаторію "Нові Санжари". Саме в Руденківці було знято відео, на якому кілька жінок закидають автобус камінням, а ще одна кричить поліцейському "Шоб твої діти нахуй заболіли!"

Через Руденківку автобуси змушені були їхати через протести і перекриту дорогу в самих Нових Санжарах.

Голова сільради Сергій Головко впізнав жінок. "Ці дві жінки, скажу так, від них можна було цього очікувати. Та, що в бежевому пальто, мати п'ятьох дітей. Любить писати листи президенту, в яких описує, яка вона бідна і нещасна. У другої двоє дітєй", - розповів він.

Жінка, яка на відео в синьому пальто, вже приходила в сільраду за характеристикою для поліції, вибачалася і каялася. "Питаю, навіщо це робили. Вона каже, що не знає. Можливо, той ажіотаж, атмосфера вседозволеності", - додає Головко.

Багатодітну матір сільський голова після сутичок ще не бачив. Місцева поліція від коментарів відмовилася. Повідомили тільки, що відео вже долучили до матеріалів кримінальної справи.

джерело

Tags: Коронавирус
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments