Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Щодо справи Ukrainian Cyber Alliance

Сьогодні о 16:30 у Малиновському районному суді міста Одеси відбудеться судове засідання у справі «Українського Кіберальянсу». Усіх одеситів, яких обурив тиск СБУ та МВС на українських кіберактивістів, у незалежності від партійних поглядів, запрошуємо до будівлі суду. Ваша підтримка буде важливою.

Місто Одеса, Малиновский районний суд, вул. Василя Стуса, 1а. Справа номер 521/3121/20, слідчий суддя – Корой Віктор Дмитрович. Час – 16:30.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/1099370740411906/Активісти Кіберальянсу за роки роботи відзначились зламом сайту Міноборони РФ, Першого каналу, електронних пошт терористів з ОРДЛО Мозгового та Мотороли (Павлова), які успішно зберігають режим тиші.

Головна мета УКА - допомога у розвитку кібербезпеки України. Що неодноразово було доведено тісною співпрацею з державними органами.

Ці обшуки і незаконно вилучене обладнання дуже нагадує одну дикунську країну, з якою ми маємо нещастя бути сусідами. Тож зараз важливо максимально висвітлювати подібні події, аби не дати квітнути беззаконню та свавіллю, бо ми маємо жити у цивілізованій, правовій країні.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments