Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Славко-дурко теж вважає, що з Путіним можна домовитись

«Голос» оприлюднив «Стратегію холодної деокупації» територій ОРДЛО.Я упереджена. Я не можу читати такі документи з холодною головою. На першій сторінці «Плану» я розгризла кісточку від фініка. І пломбу.
«Візьми себе в руки», - сказала редакція. Зберись, слабачка, - читалось між рядками.
Тому ось.

Першим пунктом Плану іде повне довготривале припинення вогню. Ні, не так. Спочатку ОРДЛО перейменовується у ТОТ ДЛО, це важливо.
А вже далі іде «дотримання режиму припинення вогню (бойових дій) тривалістю не менше 6 місяців». З нашого боку припинення вогню забезпечується відведенням українських військ на 2.5 км по всій лінії розмежування. З боку росії, яка у документі хоробро іменується «державою-окупантом», припинення вогню гарантує іспанський сором.
Тобто росії має стати соромно і ніяково, і вони відведуть своїх людей і озброєння, у тому числі важке, з ТОТ ДЛО. Відведення відбудеться під тиском міжнародної спільноти завдяки дипломатичним зусиллям української влади. Я ж кажу, іспанський сором.

Отже, на першому етапі утворюється коридор шириною 5 км (по 2.5 км з кожного боку) вздовж лінії розмежування. Жителі, які опинилися у цьому коридорі, можуть не сумувати. Бажаючих Україна евакуює на свою територію (або на те, що від неї залишиться) з виділенням житла за рахунок бюджету.

Після відведення озброєння (ой, другий фінік. Я так без зубів залишуся), що проводиться під наглядом ОБСЄ, на окуповані території заходить Тимчасова міжнародна адміністрація. Ідеться уже не про смугу розмежування, а про всю територію сєпарських «республік». Після чого, за «погодженням стрін» відбувається «роззброєння й розформування усіх незаконних збройних формувань, мілітарних структур, дислокованих на територіях ТОТ ДЛО, виведення з території ТОТ ДЛО військового та цивільного персоналу держави-окупанта».

За задумом, цей пункт має завдати нищівного удару і морально зруйнувати «країну-агресора». Але ж Славко вам не звір якийсь, щоб доводити людей до харакірі. Тому у Плані неодноразово підкреслюється, що росія збереже свою присутність і у місії ОБСЄ, яка контролюватиме роззброєння, і у Тимчасовій адміністрації.
Так прямо і сказано: «Участь РФ як держави-агресора у формуванні ТМА (що може легітимізувати та легалізувати її міжнародно-правовий вплив на подальший процес деокупації й реінтеграції) має бути максимально обмеженою».
Не забороненою, не виключеною, не гнаною сцяними тряпками, не обмеженою участю у міжнародному трибуналі зі сторони обвинувачення, а просто «обмеженою».

Я не знаю, чи є смисл читати далі (у мене не так багато пломб).
Тому що люди, мінімально знайомі з ситуацією на фронті, скрутили трубочкою цей документ іще на першому пункті, де «припинення вогню».
Тому що єдиний шанс на звільнення окупованих територій – це масштабна воєнна операція за спільною участю українського та міжнародного контингенту. Тому що єдиний можливий варіант участі росії у такій операції – виключно у ролі мішені.
Тому що всі дипломатичні документи росіяни мають підписувати носом, бо руки зв’язані колючим дротом. І свою згоду на умови капітуляції мають висловлювати муканням і жестами, бо рот зайнятий автоматним дулом. І термін дії таких домовленостей – рівно до моменту присутності автоматного дула під язиком.
А кожен, хто цього не розуміє, - або зрадник, або дурень. Ну або два в одному.

Тамара Горіха Зерня

Tags: Вакарчук, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 33 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →