Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Це якась просто фантастика

Тобто, до цього нам Президент прямо каже, що контролювати Донбас буде не українська армія, а українська поліція РАЗОМ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ПОЛІЦІЄЮ і ще там якісь "представники окупованих територій", не українці.

А потім Пристайко каже ну що, такі справи, якщо під дулами територіальної поліції та представників окупованих територій, не українцями, будуть обрані мотороли, гіві та інші народні мери, то це не наша відповідальність, це відповідальність населення, а нам, Україні, це похєру.Тобто вони вже знають, кого оберуть. Це не настільки складна думка, щоб вона не пролізла в башку Зеленському та Пристайку.

Пролізла. Вони знають, що ведуть процес до фактичної легалізації народних республік та "мотороли в раду".

І їм норм. Це їх план.

Що по референдуму в Криму? Я так розумію, його ці царьки-упирьки також визнають. Там же люди проголосували. Це ж їх відповідальність. А що під дулами "зелених чоловічків", то це були представники окупованих територій, територіальна поліція удмуртії та бурятії, хулє.

Alex Noinets

Tags: Дристайко, Зеленский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments