Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Багатокроківочка від ЄрмакаНаше бажання сьогодні провести місцеві вибори по всій Україні, включно з окремими районами Донецької та Луганської областей в жовтні 2020 року. Хотілося б і на території Криму. Але зробити це без елементарних політичних умов неможливо для нас. Особливо, коли Росія інформує, що на Донбасі було видано 125 тисяч російських паспортів. Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані всім світом легітимними", - зазначив він.

RBC.ua

Нащо він каже про вибори в Криму?

По-перше, щоб заспокоїти патріотів, бо вже заїбали критикою в соцмережах, чим обвалили Бубочці рейтинг і ерекцію. І це діє - я вже побачив схвальні вигуки порохоботів "якщо Зе зуміє це зробити - я визнаю його найвеличнішим!".

По-друге, щоб знов усіх обдурити. Зверніть увагу - віслюк Єрмака нічого не каже про повернення Криму в Україну, жодного натяку. Тому що такого у них навіть в планах немає. Отже, далі два варіанти:

а) Гаслами про "вибори в Криму" пригнічується спротив патріотів, а напередодні виборів Путін повідомляє, що в Криму виборів не буде. Зеленський розводить руками "ну не вийшло", і проводить вибори в окупованому ОРДЛО - без деокупації, виведення військ, передачі кордону під контроль України і т.д. Тобто Крим - це просто "замануха", щоб ніхто в Україні не заважав проведенню місцевих виборів в ОРДЛО за кремлівським сценарієм.

б) Разом з місцевими виборами проводять і довибори в Верховну Раду - ще є досить часу, щоб додати цю умову. Вибори проходять і в Криму також - фантастика, але уявімо що Путін приймає участь у цій постановці. Крим після цього залишається окупованим, а Україна отримує в Раді 27 представників окупованих територій - по суті представників Росії. Чим підсилює зелену проросійську більшість, яка останнім часом трохи втратила єдність.

Обидва варіанти - продовження ліквідації української державності.

А, ще звісно є таке пояснення: наш "найвеличніший" остаточно поїхав кукухою і втратив здатність об'єктивно оцінювати свої можливості. Цю версію теж не можна відкидати.

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments