Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Fly me to the moon

У той момент, коли Ніл Армстронг здійснював свій гігантський крок в історії людства, щиро раділа не тільки вся Америка, а й один цілком скромний британець. Його звали Девід Трелфол, і йому на диво пощастило. За дев'ять років до цієї події, у 1960 році, він прийшов до букмекерської контори з 10 фунтами в кишені і ідеєю поставити на що-небудь божевільне. Із запропонованого списку найбільше йому сподобалася подорож людини на Місяць у найближчі 10 років. Ставки приймалися 1 до 1000. Десять фунтів були не такою вже й маленькою сумою на той час: місячна зарплата робочого дорівнювала 30-40 фунтам.

Проте Девід ризикнув і, як ми знаємо, виграв! У 1969 році, менше ніж за рік до закінчення терміну парі, американці здійснили-таки примісячення. А Трелфол купив тоді розкішний спортивний автомобіль.Однак усмішка фортуни обернулася саркастичною посмішкою: в перший же рік Девід розбився на своєму авто насмерть.

Максим Голубєв

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment