Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як стати Черчиллем

У 1899 році Уїнстон Черчилль опинився в якості кореспондента на Англо-бурської війни, де він потрапив у полон і був поміщений до в'язниці у Преторії. Він переліз через стіну і змушений був пройти 300 миль до нейтральної португальської Східної Африки.

В цей час африканери підняли тривогу і склали вельми невтішний опис:

«Військовополонений утікач, Уїнстон Спенсер Черчилль, англієць, 25 років, зростом приблизно 173 см, середньої статури, трохи сутулий. Тьмяні риси обличчя, рудувато-каштанове волосся, майже невидимі вусики. Каже через ніс і не може вимовити букву "S". Був одягнений у коричневий костюм. Не говорить ні слова по голландськи. »Черчілль біг своїм ходом два дні,переховувався у вугільній шахті три дні і потім добрався до вантажного поїзда, де сховався під тюками вовни, щоб ховатися від пошукової операції бурів. Коли він нарешті добрався до безпечної землі, публічність його втечі прискорила його у кар'єрі в уряді.

Максим Голубев

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments