Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У кожній вигадці лише частка вигадкиНа цій картині середини 1500-х років зображено легенду, що була поширена у Фландрії (Бельгія). Особливо часто її розповідали дітям, які були незадоволені своєю зовнішністю.

За легендою люди, яким не подобалося їх обличчя, їхали до міста Еекло, де у пекарні можна було випекти собі нову голову. Для початку голову відрубали, а на її місце прикладали качан капусти (символ порожньої голови), щоб зупинити кров. Потім відрубану голову віддавали майстрам, які заново ліпили обличчя зі спеціального борошна та масла і відправляли у велику піч. Потім пришивали стару голову з новим обличчям на місце.

Все б було добре, але голова могла не пропектися - тоді виходив "недороблений" ідіот, якщо голова перепікалася - виходила безрозсудна людина - "гаряча голова". Випічка цілком могла не вийти симетричною - виходила потвора, чудовисько.

Максим Голубев

Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Цікавий факт

  Оце слово "порося" було надряпане на стіні Софії Київської коли ще навіть слова "маасква" не було.

 • Культова - від слова культя?

  Кооперативні цінності бізнесів Коломойського. Продають не просто московитське, а гівняні авто. Хоча то тотожність. Останній Капіталіст

 • Fortunate Crab

  видео на фейсбук Нет, не фейк. Крабы-плавунцы умеют плавать.

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment