Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У кожній вигадці лише частка вигадкиНа цій картині середини 1500-х років зображено легенду, що була поширена у Фландрії (Бельгія). Особливо часто її розповідали дітям, які були незадоволені своєю зовнішністю.

За легендою люди, яким не подобалося їх обличчя, їхали до міста Еекло, де у пекарні можна було випекти собі нову голову. Для початку голову відрубали, а на її місце прикладали качан капусти (символ порожньої голови), щоб зупинити кров. Потім відрубану голову віддавали майстрам, які заново ліпили обличчя зі спеціального борошна та масла і відправляли у велику піч. Потім пришивали стару голову з новим обличчям на місце.

Все б було добре, але голова могла не пропектися - тоді виходив "недороблений" ідіот, якщо голова перепікалася - виходила безрозсудна людина - "гаряча голова". Випічка цілком могла не вийти симетричною - виходила потвора, чудовисько.

Максим Голубев

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment