Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Го кіно, ми створили

«Кремль повинен бути зруйнований» - сказав колись один мудрець. Як правило, такі пророцтва здійснюються. Особливо, якщо про це мріє добряча частина України.
Однак Кремль руйнується поки що в кіно. Хороша новина – це відбувається в українському хорошому кіно. Ще одна хороша новина – це кіно збираємось гуртом переглянути.

13 лютого «Демократична Сокира.Київ» йде в кіно на «Наших котиків». Ми вважаємо, що цей чудовий витвір кінематографічного мистецтва вартує подивитися. Ба більше, його вартує подивитися у хорошій дружній компанії разом з усіма вами.13 лютого, починаючи з 18:30 ми запрошуємо всіх охочих в Andrew's Irish Pub за адресою вул. Костянтинівська, 22/17. Це буде зустріч активістів перед походом в кіно. Пароль «Демократична Сокира». Посидимо, познайомимось, поспілкуємось.

Після того ми йдемо на сам фільм, що розпочнеться о 21:10 у кінотеатрі «Жовтень», буквально за кілька кроків від пабу – вул. Костянтинівська, 26

Тож, в нас є всього 40 квиточків. Вартість споглядання на палаючий Кремль – 110 гривень. Все, що ви перерахуєте «зверху», ми передамо на двигун для УАЗика снайперам в зону ООС. Збором коштів займається наш радник з питань законодавчого врегулювання медичних конопель та за сумісництвом волонтер Ярослав Матюшин.

Заявку на похід на «Наших котиків» залишати тут.
Місце збору перед фільмом - Andrew's Irish Pub.
Кінотеатр, де дивитимемось фільм знаходиться тут.

Кремль має бути зруйновано!

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments