Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Держава в страпоніТак, звісно не всі користуватимуться застосунком, але якщо навіть частині громадян надійде автоматична електронна повістка з Єдиного реєстру військовозобов'язаних і призовників, це вже дозволить не лише спростити відносини, але й зберегти кошти державного та місцевого бюджетів – адже вартість відправлення однієї повістки (конверту) – 9 грн, а щороку викликають не менше 250 тисяч призовників, а це щонайменше 2,2 млн грн лише на поштові послуги.

Після внесення необхідних змін до законодавства, авторизований додаток дозволить засвідчувати отримання повістки кваліфікованим електронним цифровим підписом та передбачати відповідальність за її невиконання, наприклад автоматично заносити порушників до реєстру осіб, що ухиляються, й по аналогії з вже діючим реєстром боржників аліментів обмежувати таких осіб у праві користування зброєю, виїзду за кордон тощо.

www.ukrmilitary.com

Tags: Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments