Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

How dare you, Sun?!

NASA прогнозують міні льодовиковий період. Забуваємо за теплі зими на 30 років.


Джерело

У 2030-2040 роках планету очікує глобальне зниження температури, наприклад, такі ріки, як Сена та Темза будуть повністю вкриті льодом. Таку сенсаційну заяву зробила група вчених з Великобританії та Росії.

Причиною наступного «льодовикового періоду» може стати низький рівень сонячної активності, який простежується протягом останніх кількох років.

Найбільш висока активність на Сонці за останні роки спостерігалася в період між 2000 і 2002 роками, однак цей цикл вже завершено. Зниження сонячної активності може вплинути на середні показники температурного режиму на планеті. Якщо тенденція залишиться сталою, то, за словами фахівців NASA, Землю очікує міні-версія Льодовикового періоду - на планеті істотно знизиться температура.

Учені NASA відзначають, що найбільше знизиться температура на території Північної Америки та Європи.

Tags: Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments

Recent Posts from This Journal