Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Je Suis Baba Liuba

Усі кинулися захищати бабу Любу і її старенького Шаріка, якого ЗЕ-депутат порадив продати й сплатити за комуналку. Наші кропивницькі журналісти вже навіть розшукали її та взяли інтерв’ю. Показали, як громада села стала на підтримку пенсіонерки. А сама пенсіонерка порадила депутату: «Хай луче мозги свої продасть».

Хоча насправді «купити трохи мозгів» не завадило б таким, як сама баба Люба. Бо 5 років баба Люба дивилася медведчуківський канал 112. П’ять років слухала про те, як її "особисто обкрадає президент України". П’ять довбаних років вона поглинала, а потім ретранслювала навколо путінську пропаганду. І звісно, на виборах полетіла голосувати за бубочку...

А зараз у неї повне розчарування і недовіра до чинної влади. Та ти шо!!! Яка насподіванка!Але баба Люба досі не кається, а слухає далі цю кремлівську пропаганду, далі дзвонить на канал 112, де уже по повній мочать Зеленського, бо їм, зрештою, похрін, хто президент. Вони просто мочать Україну!!! І не спиняться, поки не замочать остаточно. І такі баби Люби їм активно в цьому допомагають. Бо такі баби Люби на пару з Кремлем змели проукраїнську владу і привели нам отаких Брагарів, які тепер радять продавати собак, аби вижити.

Завтра медведчуківський телеканал скаже їй проголосувати за Шарія чи Бойка, і вона проголосує. А разом з нею і всі інші баби Люби.

Це просто якийсь філософський символ: народ – суцільна баба Люба!

Слава Богу, хоч не весь народ, а тільки 73%.

Зараз вони каються і кажуть, що розчаровані. Моя колега, яка на виборах топила за ЗЕ й постила картинки про те, що мову на хліб не намастиш, сьогодні написала коментар розкаяння. Мовляв, шкодую, що агітувала за Зеленського.

Так, ви тепер отямлюєтеся. Але як це допоможе країні, яку ви вже зруйнували - спочатку на президентських, а потім на парламентських виборах???

Як?? Що нам тепер ваші розкаяння?

Як нам забути ваше плювання, коли ми попереджали (та ні – просто кричали!!!), що вас обманюють і дурять? А ви лише плювалися на клятих порохоботів, які за рошенки обзивають бубочку.

Адже все (повторюю - УСЕ!!), про що ми попереджали, збувається до букви й до цифри!
То чому ж у клятих порохоботів вистачило мозку це передбачити, а у вас – ні?!

Як пробачити вам повернення усієї російсько-януковичівської «групіровки» у владні структури? Як забути показово-каральні суди над атовцями??? Як, бляха, пробачити Сивоху в РНБО???!!!!

Звісно, ми пробачимо. У нас вибору немає. Усі тепер в одному човні. Усім потрібно рятувати країну. І бабі Любі я бажаю тільки найкращого. Віка й здоров’я. І хай Бог дасть їй можливість оплатити комуналку. І Шарік хай живе ще довго й щасливо.

Але цей випадок - такий показовий, нехай назавжди стане усім наукою. Бо, зрештою, усі зефани (окрім тих, які всілися у владні кабінети з офігеними зарплатами), нині як ця баба Люба - біля пустого корита.

Je suis baba Liuba…. - гасло зруйнованої країни, яку тепер доведеться довго і важко відновлювати!

Але все буде Україна! Я це точно знаю! Тримаймося!

Ольга Кирилюк

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments