Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Эпоха бубочкізма-лєнінізма

Справа майора Романа Ковальова - це дуже цікава справа, і я раджу всім на неї надзвичайно пильно дивитися. Це навіть більш показова справа, ніж справа Ріффмайстера (вибачте, може здатися, що я порівнюю людські життя, це не так, я порівнюю справи і мотивації пресувати у різних груп людей).

Ми бачимо, як БЕЗ НАКАЗУ ЗЕЛЕНСЬКОГО, це дуже важливо, система сама включається і починає вбивати людину, яка проявила неповагу до Зеленського. Я впевнений, що сам Зеленський особисто на час отримання суворої догани Ковальовим не знав про існування Ковальова та його дописів. Зараз може вже і знає, але це неважливо, бо Ковальова пресує не Зеленський, Ковальова пресує система, яка вистроїлася під Зеленського по тим принципам, які Зеленський та його оточення транслювали вниз.

Ці принципи - лизоблюдство і дерев'яність. За порушення принципів лизоблюдства система буде тебе карати.

І мова не про армійську систему, а про всю державну систему цілком, до районної бібліотеки включно. Армійська система просто найбільш придатна для транслювання принципів, вона дуже паралельна і перпендикулярна, тому в ній будь-які принципи начальства дуже швидко протікають вниз. Тому ми одразу це побачили.

Невоєнне суспільство не має цієї перпендикулярної структури, тому в ньому можливі анклави, бульбашки, осередки спротиву, рандомні переходи від однієї групи до іншої, тому транслювання принципів від начальства вниз відбувається набагато повільніше.

Але повільніше - це не значить, що не відбувається. Відбувається. Влада поступово, але щоденно транслює вниз один і той же принцип - лизоблюдства. І намагається карати за порушення цього принципу.

Закон про оподаткування блогерів Бородянського - це саме імплементація цього принципу.

Нардеп з комітету по свободі слова, який замість свободи слова захищає свободу маршрутчика примусово транслювати Сватів - це саме імплементація цього принципу.

Ідентичні коментарі тисяч ботів, з єдиним месседжем "ЯК ВИ СМІЄТЕ ТАК ГОВОРИТИ ПРО ЦІЛОГО ПРЕЗИДЕНТА", з якими стикався вже кожний блогер, що має необережність критикувати Зеленського - це саме імплементація цього принципу.

Дуже соромно жити в країні, в який ключовий принцип державотворення "йому 42 роки, він не лох", але таков путь.

Alex Noinets

Tags: Зеленский
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments