Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Казочка

- Діду, а правда, що вода буває твердою наче камінь і пухкою та білою наче борошно?
-Так,онуче, свята правда. У давні часи,ще до вторгнення північної орди,з якого й почалась третя світова війна, на два чи, навіть три місяці, вода в річках ставала твердою, але слизькою наче та мокра глина, інколи з неба падало холодне борошно,з нього, як із звичайного, можна було зліпити хоч калач, хоч паску, але спекти не можна, бо в теплі воно перетворювалось на воду, а з дахів звисали водяні морквини.
-Дивина та й годі!- вигукнув малий- і ото можна було по воді ходити?
-Так, кажуть,що можна, але ходили по ній тільки відчайдухи. Натягнуть на себе купу одежин та й йдуть за обрій по воді, а там, колупають дірку доки до рідкої води не доберуться і рибу видобувають.
-Як видобувають?-здивувався онук
-Ото вже чого не знаю, того не знаю, там незрозуміло, чи то мистецтво, чи то чаклунство, після війни багато знань втрачено.
-Діду, а звідки ж та орда взялася, на півночі ж кажуть тільки пустеля, посипана сіллю?
-То вже після війни таке стало, а раніше там ординці жили, якесь буре та чорне багно з землі викопували та продавали на весь світ, а потім поступово вирішили,що за це їх весь світ шанувати мусить.
Досить вже балачок, малий, йди бананів нарви, ввечері з салом підсмажимо, а я піду хрущів з ананасів позбираю...
-Так не можна ж,діду, сьогодні ж день Святої Грети! А що то за Грета, до речі не знаєш?
-Хтозна, кажуть,що була якась юродива, світом ходила з послідовниками, вимагала,щоб їй майбутнє віддали, та ніхто нічого ,звісно не віддав і дуже вона страждала через це.
І ще, онучку, ти оці ваші городські бунтарські жарти кидай, якщо кажуть,що не можна одежу зеленого коліру носити, значить не можна, бо біду накличеш!
-Діду, ну то ж забобони все!, Як можна коліром біду накликати? Це ж просто для сміху!
-Не знаю я, забобони чи ні, але історики кажуть, що достеменно відомо,що третя світова почалась саме тому, що навколо стало забагато зеленого...

Ігор Прокопенко

Tags: Приколы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal