Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Представниця України в ПАРЄ виявилася представницею Росії

Юлія Льовочкіна проголосувала в ПАРЄ (парламентська асамблея Ради Європи) за повернення Росії і за "нову санкціонну процедуру", яка фактично знімає санкції з РФ.

Вважається, що українська делегація в ПАРЄ - це делегація, яка представляє інтереси України. Вважається, що українська делегація в ПАРЄ - це делегація, що у неї є голова, що делегація приймає колективні рішення і просуває спільний порядок денний. Якщо це не так, то це означає, що "українська делегація" в ПАРЄ відсутня, а є лише декілька депутатів, жодним чином не пов'язаних один з одним, а інколи і з Україною.

Ми звикли до того, що депутат після того, як його обрали, забуває про виборців і починає воротити в Раді все, що йому заманеться і працювати на своїх спонсорів, а не виборців. Тепер ми знаємо, що і в ПАРЄ наша делегація веде себе абсолютно таким же чином.

Не виборці ОПЗЖ делегували Юлію Льовочкіну в ПАРЄ. Це зробили депутати ВР, склад делегації затверджувався "монобільшістю" і відповідальність за поведінку делегатів несуть депутати ВР, які її туди делегували, тобто, знову ж таки монобільшість. І коли тепер Юлія Льовочкіна почала вести себе як відкритий російський шпигун в ПАРЄ, відповідальність за це несе монобільшість.

Вони могли б відкликати Юлію Льовочкіну зі складу делегації, якби мали таке бажання. Але вони не мають такого бажання. Вони будуть мовчати про цей ганебний випадок здачі національних інтересів, і навіть якщо притиснути їх до стінки, казатимуть, що вони тут ні до чого, так вийшло, ну подумаєшь, а що ви хотіли, а до чого тут зеленський. І ні за що не відкличуть російського агента з ПАРЄ. Саме тому, коли голова української делегації Ліза Ясько написала про це ганебне голосування, яке повернуло країну-терориста в ПАРЄ, вона жодним словом не згадала, що українська делегація теж приймала участь в цьому фарсі.

Це зрада національних інтересів. Це відсутність української делегації. Це відповідальність голови делегації, Лізи Ясько. Це відповідальність монобільшості.

Але голова делегації так не вважає. Вона вважає, що "Я дуже вдячна всім членам делегації нашої. Для багатьох виступи сьогодні були вперше. Всі молодці! Ми вистояли і це початок нашої нової боротьби."

Юлія Льовочкіна також вдячна вам, пані Ясько, і вважає, що ви молодець.

А ми вважаємо, що ви зганьбили себе і Україну своєю безхребетністю та безвідповідальністю.

Співзасновник партії "Демократична Сокира" Alex Noinets

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments