Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Євробляхи 2019

Всього було завезено 415.9 тис. вживаних автомобілів і це левова частка автомобільного ринку. Для порівняння, нових було продано тільки 88.5 тис., менше 18% від загальної кількості, це десь між 2-мільйонною Словенією і 5-мільйонною Словаччиною.

Враховучи що з цих 88.5 тис. дуже велика частина припадає на Київ, можна сказати що у більшості районів і малих-середніх міст на вживані авто має припадати за 95% всіх нових реєстрацій і там ринок “єврооблях” дорівнює автомобільному ринку загалом

Розподіл за типами:

 • Реєстрація ТЗ привезеного з-за кордону по ВМД – 183.8 тис

 • Реєстрація ТЗ привезеного з-за кордону по посвідченню митниці – 229.8 тис.

 • Реєстрація нового ТЗ привезеного з-за кордону по ВМД – 2.3 тис.Карта поширення євроблях:


Величина кола – кількість ввезених ТЗ, колір кола показує їх середній рік випуску (зелений колір 2010-го року і новіші, темночервоний – 2003 рік).

Наймолодші авто (у середньому 2011 року) – у Києві і ще деяких районах-містах Донбасу з мікроскопічними обсягами. Найстаріші, 2003 року, у Локачинському, Сокирянському і Канівському районах. У більшості районів і міст середній рік випуску ввезеного авто в інтервалі від 2005 до 2009 років.

Джерело

Дані з бази Відомості про транспортні засоби та їх власників

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments