Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З чого починається РосіяСтаття 368, частина 4. "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди."

"Діяння, передбачене частинами першою, другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, є: Президент України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України..."

Іншими словами, стаття 368, частина 4 прямо прописана під Президента України. І в даному випадку ми маємо справу саме з таким випадком - з одержанням службовою особою неправомірної вигоди.

А тепер дивіться, яка історія.

1. Президент скоює злочин, який неможливо трактувати інакше, як кримінальний, по якому йому світить від 8 до 12 років з конфіскацією.
2. Докази цього злочину очевидні, офіційні документи викладені.
3. Але. Поки Президент на посту, він не може бути підслідним жодному відповідному органу. Всі ці ДБР, НАБУ, ГПУ і СБУ мають справу лише з Президентом, повноваження якого припинено.
4. Діючий Президент уходить або внаслідок імпічменту, або внаслідок перевиборів.
5. Але імпічмент неможливий, тому що Верховна Рада контрольована "монобільшістю", і конституційна більшість не збереться для того, щоб скинути кормільця, навіть якщо він дитину з'їсть посеред Хрещатику. Бо це не тільки йому імпічмент, це і їм теж імпічмент.
6. Але всі розуміють, що після перевиборів йому залізно гайки, наступний президент гарантовано його посадить, бо по-перше, вони не будуть друзями, а по-друге, щоб показати, що він не такий і корупцію не толеруватиме. А корупція - ось вона, вже доведена й задокументована.
7. Тому перевиборів тепер не буде ніколи. Буде закручування гайок, щоб унеможливити втрату влади. Бо втрата влади тепер гарантовано закінчується тюрмою від 8 до 12.
8. А щоб не було перевиборів, треба відміняти демократію і вводити тиранію.
9. А якщо відміняти демократію, то треба забувати про Європу та Америку і розвертатися до РФ передом і задом одночасно.
...
10. ПРОФІТ. А хоча стоп. Наче ні. Це не профіт. Це щось інше на літеру П.

Alex Noinets

Tags: Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments