Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З чого починається РосіяСтаття 368, частина 4. "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди."

"Діяння, передбачене частинами першою, другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, є: Президент України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України..."

Іншими словами, стаття 368, частина 4 прямо прописана під Президента України. І в даному випадку ми маємо справу саме з таким випадком - з одержанням службовою особою неправомірної вигоди.

А тепер дивіться, яка історія.

1. Президент скоює злочин, який неможливо трактувати інакше, як кримінальний, по якому йому світить від 8 до 12 років з конфіскацією.
2. Докази цього злочину очевидні, офіційні документи викладені.
3. Але. Поки Президент на посту, він не може бути підслідним жодному відповідному органу. Всі ці ДБР, НАБУ, ГПУ і СБУ мають справу лише з Президентом, повноваження якого припинено.
4. Діючий Президент уходить або внаслідок імпічменту, або внаслідок перевиборів.
5. Але імпічмент неможливий, тому що Верховна Рада контрольована "монобільшістю", і конституційна більшість не збереться для того, щоб скинути кормільця, навіть якщо він дитину з'їсть посеред Хрещатику. Бо це не тільки йому імпічмент, це і їм теж імпічмент.
6. Але всі розуміють, що після перевиборів йому залізно гайки, наступний президент гарантовано його посадить, бо по-перше, вони не будуть друзями, а по-друге, щоб показати, що він не такий і корупцію не толеруватиме. А корупція - ось вона, вже доведена й задокументована.
7. Тому перевиборів тепер не буде ніколи. Буде закручування гайок, щоб унеможливити втрату влади. Бо втрата влади тепер гарантовано закінчується тюрмою від 8 до 12.
8. А щоб не було перевиборів, треба відміняти демократію і вводити тиранію.
9. А якщо відміняти демократію, то треба забувати про Європу та Америку і розвертатися до РФ передом і задом одночасно.
...
10. ПРОФІТ. А хоча стоп. Наче ні. Це не профіт. Це щось інше на літеру П.

Alex Noinets

Tags: Зеленский
Subscribe

 • Закон сохранения везения

  Пару дней назад Бердянск тоже затопило - сильнейший ливень с ветром, огромные лужи, в которых плавали автомобили. И конечно же, сотни оторванных…

 • Всем хороших выходных

 • Бюрократы везде одинаковые

  Канадская полиция совместно с министерством здравоохранения предотвратили готовящееся преступление, которое могло стать одним из самых масштабных в…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments