Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Росія - держава-терорист

5 років тому російські терористи обстріляли Маріуполь. Внаслідок ударів реактивних залпових систем “Град” та “Ураган” було вбито 29 людей. Ще 92 людини поранено. Серед загиблих та поранених були маленькі діти.

Від рук російських терористів гинули сім’ї – найбільше постраждав житловий масив “Східний”. Були пошкоджені будівлі, які не належать до військових – ринок, школи, аптеки та банки.

Напередодні ватажок ДНР Захарченко оголошував наступ на Маріуполь. Обстріли були розцінені як терористичний акт. Ними безпосередньо керували російські кадрові військові. І це вже неодноразово доводили фахівці.

Росія – це занепад, біль та смерть. Там, де з’являється забагато росіян, починається занепад. Там, де панує російський режим, не обійтись без болю. Там, де ступає російський солдат, настає смерть. Росія – це наш ворог. Ворог, який повинен зникнути, щоб ми не знали ні про занепад, ні про біль, ні про смерть.

Людину, яка винна в смерті українців, звати не Захарченко, не безіменний сепаратист чи такий же безіменний російський офіцер. Її звати Володимир Володимирович Путін. І йому ми хочемо нагадати: у нашому списку Ар’ї Старк ти не маєш конкурентів.

Не забуваємо. Не пробачаємо.

Демократична Сокира

Tags: #dpr, #mariupol, #russia, #ukraine, ДемСокира, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments