Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У каждого мгновенья свой резон (с)Рональд Рейган у формі солдата Вермахту, 1942-й рік.

Кадр було зроблено на зйомках фільму "Відчайдушна подорож", де Рейган грав збитого над Німеччиною американського пілота, що переодягнувшись у форму ворога пробирається до своїх. На той момент Німеччина та США вже перебували у стані війни. Згодом після зйомок офіцера резерву Рейгана буде мобілізовано і він одягне форму вже американської армії.

З початком війни Голлівуд почав активні бойові дії на своєму відтинку фронту - в боротьбі за суспільну свідомість. Голівудськими спеціалістами було створено тисячі фільмів, що мали підготувати націю до протистояння з ворогом. До цієї діяльності долучився і Рональд Рейган - спочатку в якості актора, а потім в якості офіцера підрозділів, що спеціалізувалися на створенні навчальних та пропагандистських фільмів.

Тиск

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments