Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Заміна труб

Прихід у ДБР на місце каналізаційної Труби Ірини Венедіктової абсолютно нічого не поміняв у даному наскрізь дискредитованому органі. Він і далі залишається під повним контролем заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова.

Зараз із грубим порущенням закону в заступники директора ДБР провели людину з системи контрольованої Портновим. Було призначено двох осіб: Олександр Соколов і Олександр Бабіков. Персоною Соколова поки не займався, а про Бабікова й шукати нічого не довелося. Проти його призначення активно висловилися члени адвокати Героїв Небесної Сотні, наголошуючи на конфлікті інтересів (злочини проти Майдану входять тепер у компетенцію ДБР).

Бабіков був, працюючи в юридичній фірмі Aver Lex, захисником підозрюваного в державній зраді Януковича. А раніше, в 2012 році, коли працював у прокуратурі Харківської області був причетний до передачі в Інтерпол справи про розшук Арсена Авакова.

Це було про реванш влади колишньої. А тепер про правила влади нової. В законі чітко написано, що конкурс оголошується не менше, як за 15 РОБОЧИХ днів до завершення прийому документів. А оголосили 29 грудня й завершили 3 січня. Я не дуже пригадую, як там у нас розподілялися робочі й вихідні на новий рік, але юридично там, здається, був лише один від сили робочий день, а реально - жодного. А це річ принципова, бо витребувати, оформити й підтвердити ряд документів можна в ряді державних органів лише в робочі дні. Там же не заява й пару ксерокопій, а доволі солідний пакет передбачено. І всі ці документи та їх завірення мають бути достатньо свіжими.

Ну ви ж зрозуміли всю суть цього незаконного шахрайства? Подати документи змогли лише люди, які наперед знали про такі умови. А це вже реальний злочин. І ще одне. Перед призначенням Бабіков пройшов ще й співбесіду в Зеленського. Так що появилася ще одна ниточка в канаті, який єднає Вову й Вітю.

Taras Chornovil

Tags: Пиздец, Политика, Янушеску
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Доброе утро!

 • А теперь серьёзно

  Все мы знаем об эффекте "віслюка апокаліпсису", он доказан многократно на практике. Но мы не знаем, как добиться его однозначного срабатывания с…

 • Народное творчество

  Подборка прикольных и/или безумных скриншотов из соцсетей.

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment