Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Заміна труб

Прихід у ДБР на місце каналізаційної Труби Ірини Венедіктової абсолютно нічого не поміняв у даному наскрізь дискредитованому органі. Він і далі залишається під повним контролем заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова.

Зараз із грубим порущенням закону в заступники директора ДБР провели людину з системи контрольованої Портновим. Було призначено двох осіб: Олександр Соколов і Олександр Бабіков. Персоною Соколова поки не займався, а про Бабікова й шукати нічого не довелося. Проти його призначення активно висловилися члени адвокати Героїв Небесної Сотні, наголошуючи на конфлікті інтересів (злочини проти Майдану входять тепер у компетенцію ДБР).

Бабіков був, працюючи в юридичній фірмі Aver Lex, захисником підозрюваного в державній зраді Януковича. А раніше, в 2012 році, коли працював у прокуратурі Харківської області був причетний до передачі в Інтерпол справи про розшук Арсена Авакова.

Це було про реванш влади колишньої. А тепер про правила влади нової. В законі чітко написано, що конкурс оголошується не менше, як за 15 РОБОЧИХ днів до завершення прийому документів. А оголосили 29 грудня й завершили 3 січня. Я не дуже пригадую, як там у нас розподілялися робочі й вихідні на новий рік, але юридично там, здається, був лише один від сили робочий день, а реально - жодного. А це річ принципова, бо витребувати, оформити й підтвердити ряд документів можна в ряді державних органів лише в робочі дні. Там же не заява й пару ксерокопій, а доволі солідний пакет передбачено. І всі ці документи та їх завірення мають бути достатньо свіжими.

Ну ви ж зрозуміли всю суть цього незаконного шахрайства? Подати документи змогли лише люди, які наперед знали про такі умови. А це вже реальний злочин. І ще одне. Перед призначенням Бабіков пройшов ще й співбесіду в Зеленського. Так що появилася ще одна ниточка в канаті, який єднає Вову й Вітю.

Taras Chornovil

Tags: Пиздец, Политика, Янушеску
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment