Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Якщо все погано в економіці — топи за скрєпи

Прочитав інтерв'ю з паном Скрєпославом Юрашем.

"Історія з харківською пані – це крапля в морі насильницького залучення до цього бізнесу та тисяч зламаних життів".

Дівчина, яка поїхала в Германію, щоб стати мільйонеркою, яка довго думала, чекала, зважувала і нарешті отримала ціль, до якої наполегливо йшла - це зламане життя, значить.

А студентка, яка завагітніла і не може зробити аборт, тому що в неї батьки мракобіси, виходить заміж за студента, якого не любить, все життя мучиться, ненавидить небажану дитину і відривається на ній - це не зламане життя, це вічні традиції нашого мудрого народу.

Ти просто скот, Скрєпославе. Ба більше. Ти малий підлий ублюдок, який хоче, щоб скотом були всі навколо тебе.

Коли старі совкові діди-колдуни таке пиздять - це зрозуміло. Людям мізки через м'ясорубку провертали все життя, от вони це й транслюють далі. Коли таке пиздить 23 річний хлопець з жінкою-косплеєршею, який був на комік-коні, бачив абсолютно щасливих підлітків які заперечують самим фактом свого існування все, що він несе, АЛЕ ВІН ВСЕ ОДНО ЦЕ НЕСЕ, ТОМУ ЩО ДАЙОШ ГУЛАГ, ДАЙОШ ПАРТКОМ, ДАЙОШ КАМСАМОЛ, то це прямо дуже бісить.

Він не найстрашніше, не найнебезпечніше і не найшкідливіше, що прийшло в Раду цього скликання. Але одне з найогидніших точно.

Alex Noinets


Tags: Ой всё!, Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments