Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Наша служба и опасна и труднаСамые интересные комменты сегодня в посте аваковской полиции, которая раскрыла преступление века. Давно не видел такого единодушного утыкивания копов хуями.

Столичні правоохоронці проводять перевірку за фактом незаконного утримання 11 малолітніх дітей

Діти перебували у так званому «дитячому садочку», який не має дозвільних документів та не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Відкрите кримінальне провадження.

До Подільського управління поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що в приватному будинку на вулиці Достоєвського незаконно функціонує дитячий садочок, де утримують більше 10 дітей. За вказаною адресою негайно виїхали начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко, голова Подільської районної державної адміністрації Віктор Смирнов, слідчо-оперативна група територіального підрозділу та соціальні служби.

На місці події поліцейські виявили 11 малолітніх, які перебували на вулиці. Чоловік, який знаходився поруч, при появі правоохоронців одразу завів дітей до будинку та від спілкування відмовився.
Як розповів начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко, працівники поліції через невідкладний обшук потрапили всередину, де окрім чоловіка виявили ще двох жінок, які не мали жодного відношення до малолітніх.

«Всередині ми встановили, що перебування дітей в цьому приміщенні становить для них небезпеку – недотримання санітарно-гігієнічних вимог, відсутність відповідної пожежної безпеки, невідповідність норм харчування. Малолітніх дітей було передано батькам, яких ми викликали на місце для з’ясування обставин. У подальшому працівники сектору ювенальної превенції перевірять вказані родини з метою встановити причини, які штовхають батьків залишати своїх дітей в невідповідних для цього умовах», - додав правоохоронець.

За вказаним фактом слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.

Відділ комунікації поліції Києва
Анна Страшок
---

Victor Tregubov: К вопросу о том, зачем нам правый либерализм.

Дано: есть люди, у которых есть частный дом и возможность там кормить и развлекать детей, пока родители на работе.
Есть родители, которые этим людям доверяют.
И есть дети.
И есть государство, в котором устроить ребенка в государственный детсад очень накладно из-за нехватки мест.

Что делают правоохранители, когда это видят?
Запретить! Не пустить! Схватить! Судить за похищение!
Какое, нафиг, похищение? Они там с ведома родителей!
Запретим! Не дадим!

Ну-ну.

Andriy Tkachenko: Тезисно чому після наїзду на дитячий садок керівників поліції району має бути звільнено за професійну непридатність.

1. Почнемо з перебування дітей в такому садку. Ст. 12 Цивільного Кодексу визначає, що особа здійснює свої права вільно, на власний розсуд. Хіба діти здатні здійснювати свої права? Так, але з певними нюансами, про які нижче. Ст. 30 Цивільного кодексу визначає, що цивільну дієздатність має фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними. Обсяг цивільної дієздатності дітей до 14 років визначнний в наступній статті і обмежений дрібними побутовими правочинами. Жуйку купити, наприклад. Ч. 2 ст. 14 Сімейного кодексу визначає, що якщо дитина або особа, дієздатність якої обмежена, не може самостійно здійснювати свої права, ці права здійснюють батьки, опікун або самі ці особи за допомогою батьків чи піклувальника. Ч. 2 ст. 151 Сімейного кодексу дозволяє передавати дітей на виховання іншим особам.
Відтак батьки мають право визначати де, коли і з ким їх дитина знаходиться певний час.

2. Стосовно кваліфікації поліцією дій по дитячому садку по ст 146 ККУ, яким визначається покарання за незаконне позбавлення волі. Це можливо виключно у випадку відсутності волі батьків у передачі дітей на виховання, як вище написано. Але згідно з пресрелізу вбачається протилежне. Що діти перебували там по волі батьків.

3. Чи порушував законодавство дитсадок. Можливо, якщо він не був зареєстрований як суб'єкт господарювання чи/та не було оформлено документів дозвільного характеру. І тут відповідальність адміністративна. Ст. 164 КУпАП.

4. Пресслужба отримує інформацію від свого керівництва, або безпосередньо від інших співробітників. Інформацію вона виставляє після погодження зі своїм керівником, який має погодити з начальником поліції чи його заступником. Якщо працівники пресслужби, його керівник, керівництво поліції не можуть розрізнити в інформації що і до чого, або вибудувати систему верифікації інформації - то це є достатньою умовою до постановки питання про їх придатність до подальшої служби на керівних посадах.

UPD: цікаво як прокурор обгрунтовував згідно ст 233-235 КПК перед слідчим суддею необхідність проникнення до приватного володіння? Знову таки відкрите питання щодо відповідності займаній посаді.

Tags: Аваков, Фейспалм
Subscribe

 • Страна в одной фотографии

  Есть такие места в мире, где можно на одном фото все рассмотреть про страну. Освещение Южной Кореи и Северной. Леса Гаити и Доминиканы. Технологии…

 • Щодо 10-25 років в армії

  Міністерство оборони планує скасувати короткі контракти військовослужбовців, але ввести десятирічні. Згадує, що військовий - це покликання. Що я…

 • Приниження возвеличення

  Почув, що росіяни бояться українізації України, бо від неї почувають себе громадянами другого сорту. Що підтримка державою української мови та…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 79 comments

 • Страна в одной фотографии

  Есть такие места в мире, где можно на одном фото все рассмотреть про страну. Освещение Южной Кореи и Северной. Леса Гаити и Доминиканы. Технологии…

 • Щодо 10-25 років в армії

  Міністерство оборони планує скасувати короткі контракти військовослужбовців, але ввести десятирічні. Згадує, що військовий - це покликання. Що я…

 • Приниження возвеличення

  Почув, що росіяни бояться українізації України, бо від неї почувають себе громадянами другого сорту. Що підтримка державою української мови та…