Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

За Оман треба відповідати

Поїздкою президента до Оману і брехнею навколо неї було нанесено чергового удару іміджу України в світі, а можливо і її національній безпеці - і правда про неї необхідна для бодай якогось відновлення довіри до державних інститутів.

Тому партія "Європейська Солідарність" підготувала низку запитів до відповідних установ та посадовців, з метою визначити реальний хід підготовки до цього візиту, його мету та результати.



Посада президента передбачає встановлені законом правила та протоколи фінансування, охорони, зв'язку під час будь-яких пересувань Гаранта Конституції, тим більше закордонних, тим більше під час війни - і приховати справжній перебіг і характер цього "кейсу" не вдасться.

Дуже дивними виглядають заяви офіційних посадовців, зокрема Єрмака та Мендель, про мандрівку "за власні кошти" та спочатку підкреслено приватну мету поїзки - і якщо виявиться, що це не так, вони мають відповісти за спотворену інформацію і спробу ввести суспільство в оману.

Після отримання відповідей на запити стане зрозумілим що відбувалося насправді, хто, як і для чого готував дивний візит Зеленського - і що намагалися приховати.

Українці мають право знати правду, і ми її знайдемо.

Валерій Прозапас

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments