Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

За Оман треба відповідати

Поїздкою президента до Оману і брехнею навколо неї було нанесено чергового удару іміджу України в світі, а можливо і її національній безпеці - і правда про неї необхідна для бодай якогось відновлення довіри до державних інститутів.

Тому партія "Європейська Солідарність" підготувала низку запитів до відповідних установ та посадовців, з метою визначити реальний хід підготовки до цього візиту, його мету та результати.Посада президента передбачає встановлені законом правила та протоколи фінансування, охорони, зв'язку під час будь-яких пересувань Гаранта Конституції, тим більше закордонних, тим більше під час війни - і приховати справжній перебіг і характер цього "кейсу" не вдасться.

Дуже дивними виглядають заяви офіційних посадовців, зокрема Єрмака та Мендель, про мандрівку "за власні кошти" та спочатку підкреслено приватну мету поїзки - і якщо виявиться, що це не так, вони мають відповісти за спотворену інформацію і спробу ввести суспільство в оману.

Після отримання відповідей на запити стане зрозумілим що відбувалося насправді, хто, як і для чого готував дивний візит Зеленського - і що намагалися приховати.

Українці мають право знати правду, і ми її знайдемо.

Валерій Прозапас

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments