Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Це яка за рахунком брехня за день?Нові подробиці поїздки Зеленського в Султанат Оман вражають. Помічник Президента Андрій Єрмак каже, що Зеленський не міг раніше повернутися в Україну, бо в Омані був «закритий повітряний коридор». Мовляв, як тільки відкрили - прилетів.

Але при цьому на той же Стамбул спокійно літали літаки. Про це написали Тексти.

І при цьому Віктор Медведчук, сьогодні ж, в іншому інтерв’ю, визнає, що його літак був 7 січня в Омані, але 8 січня спокійно вилетів з Оману на Москву. При цьому «закритий повітряний коридор» чомусь нікому не заважав.

❓ Хто з них каже неправду? І головне - чому?

Інше відкриття. Зі слів Єрмака, виявилося, що візит Зеленського до Оману таки був приватним. Хоча при цьому у нього були «зустрічі на високому рівні». Раніше «у Зеленського» заявляли, що цей «візит» мав принести величезні інвестиції.

❓ Про інвестиції домовлялися прямо на пляжі? В абсолютній монархії відбувалися «високі зустрічі», коли монарх перебував у комі?

З нетерпінням очікуємо фінансового звіту про поіздку від президента та його оточення. Дедлайн - 19 січня. Маємо отримати відповіді на, бодай, частину питань. Хоча, думається, що питань після цього звіту з’явиться ще більше.

Сергій Таран

Tags: Зелёная моча
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments