Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Це яка за рахунком брехня за день?Нові подробиці поїздки Зеленського в Султанат Оман вражають. Помічник Президента Андрій Єрмак каже, що Зеленський не міг раніше повернутися в Україну, бо в Омані був «закритий повітряний коридор». Мовляв, як тільки відкрили - прилетів.

Але при цьому на той же Стамбул спокійно літали літаки. Про це написали Тексти.

І при цьому Віктор Медведчук, сьогодні ж, в іншому інтерв’ю, визнає, що його літак був 7 січня в Омані, але 8 січня спокійно вилетів з Оману на Москву. При цьому «закритий повітряний коридор» чомусь нікому не заважав.

❓ Хто з них каже неправду? І головне - чому?

Інше відкриття. Зі слів Єрмака, виявилося, що візит Зеленського до Оману таки був приватним. Хоча при цьому у нього були «зустрічі на високому рівні». Раніше «у Зеленського» заявляли, що цей «візит» мав принести величезні інвестиції.

❓ Про інвестиції домовлялися прямо на пляжі? В абсолютній монархії відбувалися «високі зустрічі», коли монарх перебував у комі?

З нетерпінням очікуємо фінансового звіту про поіздку від президента та його оточення. Дедлайн - 19 січня. Маємо отримати відповіді на, бодай, частину питань. Хоча, думається, що питань після цього звіту з’явиться ще більше.

Сергій Таран

Tags: Зелёная моча
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments