Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вынесу сюда свой коммент

Раз уж его начали отдельно от поста репостить. Саша Осташко спрашивал о новогоднем обращении Зеленского: "Ведь правда же тебе бы не понравился абсолютно любой ролик от него конкретно вчера?"

Мой ответ:

Неправда. Мне понравился бы ролик Зеленского, в котором он сказал бы: "Дорогі українці, нажаль я з'ясував що Путін - хуйло, і з ним неможливо ні про що домовлятись. Хоч я і думав, що завершити цю війну буде легко, але я змушений визнати що я помилявся, і легкою може бути лише капітуляція на умовах Путіна. Але цього не буде. Не буде ніякої формули Штайнмаєра - ні германської, ні кремлівської, не буде більше відводу військ. Я вже віддав наказ і саме зараз наші війська займають ті позиції, що були полишені під час спроби мирного врегулювання. І я дозволив їм знищувати будь кого, хто зазіхатиме на їх життя та нашу территоріальну цілсність. Ми не здамося. Ми будемо битися на суші, на воді і в повітрі. Це буде важко, це буде довго, але іншого шляху немає".

Я бы первый поддержал такого Зеленского. Да, он мне не нравится, но если он захочет быть президентом Украины, а не малороссии - я буду вынужден его поддержать.


Tags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal