Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Какая разніца©Оце зараз подивився субтитри звернення Зеленського до українців.

Все це какаяразніца дуже цікаво. І насправді, в історії України багато епізодів, які всіх об'єднали. Освенцим всіх об'єднав. Колима всіх об'єднала. І зараз я так розумію, ми в перспективі наближаємось до наступного такого об'єднавчого моменту в історії. Тому що президент, в паспорті якого немає графи "ватнік" та "малорос", а в характері якого така графа є, йде шляхом косплею Лукашенка. З чого витікає спочатку знищення всього українського, репресії всіх, хто проти, звання останнього диктатору Європи (оце Лукашенку абідно буде), санкції і бойкот з боку Європи та США, і на фініші анексія Росією в рамках союзної держави.

Там Швець питав, цікаво, з якими лозунгами це гімно вийде 9 травня на марш з ватніками Новінського. Так ось з цими і вийде. Як вчора вийшов, так і 9 травня вийде. Скаже це ж теж українці, теж нарід, це наша історія, не треба роз'єднувати, треба об'єднуватися з людьми, які вважають, що Сталіна на вас нєт.

Під лозунгами об'єднання країни ватніки отримають все, тому що вони теж українці, а українці отримають репресії, ІТТ, сізо і обвинувачувальні вироки, тому що вони екстремісти, які не поважають іншу точку зору. Таке об'єднання, білоруське.

А я так думаю, хєр ти у мєня проскочиш.

Alex Noinets

Tags: Зеленский, Фубля
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments

Recent Posts from This Journal