Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Зламав систему", блять

Під валом критичних публікацій в соцмережах та ЗМІ, міністр економіки Тимофій "я дебіл" Милованов був змушений визнати катастрофічні процеси у промисловості України.Що ми взнали з цього повідомлення міністра.

1. Милованов не вважає системним фактором дії "ЗекоМанди". Він не здатен провести пряму паралель між "півроку як до влади прийшов Зеленський" і "півроку як почалась криза в економіці". Хіба ж можуть бути якось пов'язані ці речі? То просто співпадіння!

2. Милованов не вказує на помилки Зеленського-Баканова-Гончарука, наприклад "не можна кошмарити великих платників податків, типу Криворіжсталі або тютюнових гігантів". Замість визнання помилок він переводить стрілки на "нестачу попиту", а це фактор зовнішній, отже вдіяти нічого не можна.

3. Милованов не хоче згадувати, що гривня різко зміцнилась на 20% не сама по собі, а завдяки ідіотській кредитній політиці кабміну. Що не менш різко знизило рентабельність експортерів - які тепер змушені скорочувати обсяги виробництва. І це напередодні світової економічної кризи.

4. Милованов не бачить проблеми у тому, що преференції надаються одному олігарху, а весь інший бізнес мусить сплачувати за нього. На думку Милованова нерівні умови для бізнесу не є причиною його втечі в країни, де немає Коломойського.

Милованов змушений брехати, бо він частина ЗекоМанди, а отже він також є причиною проблеми. Тому він може обіцяти створювати штаби, писати меморандуми, але допоки він не може називати речі своїми іменами - системну проблему не буде вирішено. Все, що вони можуть - продовжувати доїти бізнес, бо грошей для баби Бені і зелохторату треба багато і учора.

І ось вам свіженький доказ :)Є гроші - давай сюди. Не інвестуй у видобуток газу або модернізацію ГТС, а віддай ЗекоМанді, бо ситуація з бюджетом ще більш катастрофічна, ніж з промисловістю.Tags: А я предупреждал, Зеленский, Фейл
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments