Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Зламав систему", блять

Під валом критичних публікацій в соцмережах та ЗМІ, міністр економіки Тимофій "я дебіл" Милованов був змушений визнати катастрофічні процеси у промисловості України.Що ми взнали з цього повідомлення міністра.

1. Милованов не вважає системним фактором дії "ЗекоМанди". Він не здатен провести пряму паралель між "півроку як до влади прийшов Зеленський" і "півроку як почалась криза в економіці". Хіба ж можуть бути якось пов'язані ці речі? То просто співпадіння!

2. Милованов не вказує на помилки Зеленського-Баканова-Гончарука, наприклад "не можна кошмарити великих платників податків, типу Криворіжсталі або тютюнових гігантів". Замість визнання помилок він переводить стрілки на "нестачу попиту", а це фактор зовнішній, отже вдіяти нічого не можна.

3. Милованов не хоче згадувати, що гривня різко зміцнилась на 20% не сама по собі, а завдяки ідіотській кредитній політиці кабміну. Що не менш різко знизило рентабельність експортерів - які тепер змушені скорочувати обсяги виробництва. І це напередодні світової економічної кризи.

4. Милованов не бачить проблеми у тому, що преференції надаються одному олігарху, а весь інший бізнес мусить сплачувати за нього. На думку Милованова нерівні умови для бізнесу не є причиною його втечі в країни, де немає Коломойського.

Милованов змушений брехати, бо він частина ЗекоМанди, а отже він також є причиною проблеми. Тому він може обіцяти створювати штаби, писати меморандуми, але допоки він не може називати речі своїми іменами - системну проблему не буде вирішено. Все, що вони можуть - продовжувати доїти бізнес, бо грошей для баби Бені і зелохторату треба багато і учора.

І ось вам свіженький доказ :)Є гроші - давай сюди. Не інвестуй у видобуток газу або модернізацію ГТС, а віддай ЗекоМанді, бо ситуація з бюджетом ще більш катастрофічна, ніж з промисловістю.Tags: А я предупреждал, Зеленский, Фейл
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments