Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

̶Г̶е̶р̶п̶е̶с̶ Герус КоломойскогоУ Геруса пригоріло. Точніше, пригоріло у його "бабушкі", тому Андрюшка вирішив нас налякати, зобразивши графік, який прєдрєкаєт скорую смерть атомної енергетики, бо падіння генерації на графіку страшне.

Насправді диявол як завжди в деталях, а точніше в шкалі по вертикалі, яка починається на герусовій картинці з 10,6тис.МВт, а закінчується на 11,5тис.МВт. Тобто падіння відбулось всього на 3,5%, але з таким зумом муха стала мамонтом і вже майже вимерла.

А проблема насправді у відновлювальних джерелах електроенергії, які генерують мало, але дорого. І коли доля атомної енергії в загальній системі падає, то "бабушкє" доводиться більше платити. А бабушка жадна, тому навіть мінус 3% їй шкода.

Єдине, в чому він правий, так це в тому, що в жодній нормальній країні такой хєрні не відбувається, коли народні обранці галімими маніпуляціями вбивають відновлювану енергетику і лобіюють захід на ринок постачальників з країни-агресора з демпінговими цінами.

За цим посиланням графік добової генерації в правильному зумі. На ньому проблема, про яку пише Герус не помітна. Тобто її не існує.

Serg Mokryakov

Tags: Зелёная моча
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments